Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Bog #19 üzenetére

    "- Legendd azon nyavalyog egy hete, hogy az SGS3-mal nem bír webbankolni rendesen, mert a belépéshez küldött SMS-t nem tudja megnézni úgy, hogy a böngésző ne töltené be újra az oldalt, ami miatt új SMS-t kap. A Padfone 2 ezt lazán megoldaná."

    Mint ahogy lezán megoldja az ÖSSZES 2Gb-al rendelkező okostelefon, például Note 2 :U
    Gondoltam leesett, hogy nem 1Gb-os csúcstelefont akarok 2Gb-al összehasonlítani, mert ott tényleg nagy a különbség, persze csak multitasking terén, mert sebességben nincs.

    "- Elraktam a kesztyűtartóba a kocsiban tekergő microUSB töltőt, mert a Padfone 2 mellé tök felesleges, ez tényleg bírja"

    Nyilván szőrszálhasogatás, de minek kocsiba a padphone? Vezetés közben használod? Biztos kényelmesebb abba helyezni a telefont, mint USB töltőre, és ha jön a bejövő hívás, akkor nekimész az első fának, mire kiveszed belőle a telefont. Gondolom nem a teljes szettet emeled a füledhez ;] Arról nem is beszélve, hogy szépen meríti a padphone-t is, ami így kb le is merül elég gyorsan, mire átmegy elég szufla a telefonba. Használd utána... no komment, ha valaki csak azért, hogy töltse a telefonját, lemeríti a tabphone-ját. De mivel ízlések és pofonok, nem kell hogy megértsd, nekem más szempont számít, így le is zárhatjuk.

    "- Ki sem nyitottam otthon a macbookot, mert inkább bedobtam a dokkolóba a Padfone 2-t és azon néztem YT videókat meg leveleket"

    Na azt én sem nyitnám ki, de erre egy 20k-s táblagép is jó. Mindegy, hagyjuk, ezerszer inkább note2 és Nexus7 pl, mint ez a hibrid. Nem beszélve, hogy jóval tovább bírja külön-külön az akksi, mint ez egyben. De miért rakod offba?

    (#21) FeRRaR1: Nézd meg a vasat, ami benne van :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák