Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz Attila75 #1741 üzenetére

    Én baromira untam már fél-háromnegyed éve az iPhone-t. Ugyanazt a képet néztem 2 éve.
    Nekem a telefon nem csak telefonálásra kell. Kvázi munkához, tanulni is, pláne a tablettel együtt. Tehát ez alatt a közel 3 hét alatt, mióta rossz a PF2 (az ünnep miatt még nincs annyi ideje szervízben) megtanultam értékelni a biztonságot.
    Az Asus jól benne hagyott a csávában... Ilyet én még nem hallottam, hogy gyakorlatilag központilag van visszatartva az alkatrész, de nem mondják ki rá már most, hogy "kártalanítanak", hanem meg kell várni az egy hónapot.
    Most pont azért nem merek elmenni venni egy i5-öst, nehogy a nyakamon maradjon a PF2, ha véletlenül 30 nap múlva elkészülne. Vagy 40 vagy 50, senki sem kötelezi őket semmire.
    Azt hiszem én voltam az első PF2 vásárló az MM-ben, december 21-n, ezt jó érzés volt "tudni", de nem tudom, hogy még egyszer fogok-e venni Asus telefont. Ha cserekészüléket ajánlanak fel, azt is vagy eladom vagy inkább az árát kérem vagy utalványt.

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák