Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gerrryy

    csendes tag

    Sziasztok:)

    HD média lejátszók nekem is megtetszettek. Ha jól értem akkor egy jobb fajta nem terheli a számítógép prociját csak a winchestert mehet melette torrentezés letöltés.
    Wifin keresztül nem hinném h tudnám használni egy 100nm lakás 3-4 pontján, lan kábel meg nem mindenhol van. D link vagy Netgear Powerline HD 200mb/sec adapterrel müködhetne ez jól ?? ( áramvezetéken át történik a nett átvitel a lakásban )

    van olyan lejátszó vagy olyan firmware update mellyel letöltöt rarban levő filmet is viszi tehát nem kell kicsomagolni ? vagy legalább isoval kell etetni őket.. ?

    2 fajta rendeszeren lenne használva.. az egyik képes Tru HD tol kezdve minden hangszabványra, gondolom ott otpikahangkábelen vagy HDMI rádugom és kész visz mindent sima dvd 5.1 hangot Bluray full hd akármiket is. Nahh de mi van akkor ha van egy régi csak dvd t evös hmozim is hd ready tv vel ? sima dvd t azt értem HDMI kábelen a képet rányomom a tvre hangot pedig sztero rca n hmozi erősítőbe és abból csinál 5.1 hangot ? Tru HD pedig nem fogszolni ? vagy szteron jacken adott hangbol sosem fogtudni nekem 5.1 csinálni csak ha rendes dvd lemezt teszek bele ?

  • Gerrryy

    csendes tag

    uhh bocsi télleg jó nagy káosz lett amit írtam ! - ez a másnaposság.. de akkor igyekszem összeszedni magam ! :)

    a válaszokat köszi ! A lényeg akkor ha rendes hangot szeretnék dvd vagy full hd filmből akkor HDMI kábelen vagy SPDIF - en kell kivezetnem és arra alkamas eszközre kötni ? Egyéb esetben marad a sztereo rca és max kamu 5.1 hang vagy ha dvd film akkor kiírás ?

Új hozzászólás Aktív témák