Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz lmno #58 üzenetére

    Nyilván tisztában vagyok vele, csak még a mai napig ledöbbent a dolog, hogy bármelyik másik gyártó topikjában a kezdetektől megy a moderálás meg a tiltás, csak az Apple topikoknál kell ehhez heteknek eltelnie.

    [ Szerkesztve ]

  • borand

    aktív tag

    válasz lmno #319 üzenetére

    Vannak techguruk, akik nyilván szívesen használnak bármit és bárhogyan, szerintem ők azok, akik leírják a hibákat, de nem jelenti azt, hogy ne használnák szívesen a készüléket továbbra is. Vannak az elfogult fanok, akik a szart is megvennék, ha apple termék lenne, mert ez az életérzésük kb. Megvannak olyan buta emberek, akik "mert a férjemnek is az van", mert ez a legjobb, de leszarom mert amúgy csak telefonálásra kell. Telefonálásra ennyi pénzért tényleg csak a hülyék vesznek telefont. Céges J3 2016ot tegnap adtam le, telefonálásra, sms-re emailre még bőven alkalmas volt.

  • MC Pite

    veterán

    válasz lmno #319 üzenetére

    Mert kötelező cégesnek iphonet használni. Ez a policy, amcsi cég.

    És +1 a 306-ra.
    Nem értik minek nekem smart dial. Miért kell 'átirányít ha nem elérhető' opció vacak térerejű helyeken. Minek nekem emelkedő csengőhangerő, hogy a megbeszélésen meg a termelésben is megfeleljen. Minek reminder progi a nem fogadott hívásokról, minek némítás ikon a felső sorba hogy kijelzőn is lássam, minek autós felület, minek WiFi/Bt időzített be és kikapcsolás, minek állítaná a hangerő gomb a navi hangját navigálás közben (tudom,opció), minek kellene segédfény mód a fényképezőben (főleg babáknál vagy alkatrészeknél jönne jól), minek kéne hogy egy 1-2 éves iPhone ugyanazon a gyors hálózaton ugyanazt a programot ugyananyi idő alatt tekepítse, ne 2-4x annyi ideig szenvedjen, minek kéne egységes ui az egy képen megjelenő félkövér/sima kék, 3 féle fekete helyett, minek kéne jobb kezeseknek bal fentről kényelmesebb helyre hozni a visszát (tudom, újakon gesztusok), minek kéne látnom ha nem ment el az üzenetem, minek kéne rendesenn efordítani legalább a beállításokat, minek kéne hogy fájlokat rakjak vezeték nélkül a telefonra és megnyissam, vagy minek kéne a vezeték és az icloson kívűl WiFi/WiFi directes megoldás a fájlükdésre(mjnkáhoh napomta kell) és még rengeteg dolgot nem értenek egyes ismerősök, hogy miért keresek rá valami megoldást. Mert van akinek jó úgy, van akinek meg nem.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák