Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Brett001 #21 üzenetére

    Mert terelnek a felhő felé. Csak ez mondjuk a 8 gigás Nexus 7-emen kicsit vicces. Kb ráteszek egy filmet és tele a tárhely, OTG-ről meg nem lehet értelmesen lejátszani, mert szaggatva viszi az összes lejátszó. Talán ha rootolnám, meg kikísérletezném, hogy melyik felállással nem szaggatna, de erre nekem se időm, se energiám nincs.

    [ Szerkesztve ]

  • ZooLee

    őstag

    válasz Brett001 #21 üzenetére

    Sohasem értettem, hogy a Google meg az Apple is miért tekint úgy az SD kártya foglalatra, mintha az valami 666-os számmal megpecsételt gonosz ördögtől való dolog lenne. :F :F

    Az SD kártya bővítés engedélyezésével behozol a rendszerbe egy bizonytalansági tényezőt, ami okozhat kompatibilitási, sebességi problémákat is (a beépített memória mindig sokkal gyorsabb és jobb, mint amit SD-vel tudsz hozzácsatolni) Ezt nem mindig akarják bevállalni, az Apple egyáltalán nem, a Google pedig nem véletlen, hogy pont az etalonnak számító Nexus sorozatból hagyta ki.
    Ha a hülye júzer vesz egy szar kártyát, és azzal nem megfelelően működik a rendszer (akár csak lassú) akkor nem azt fogja mondani, hogy dehülye vagyok, szar kártyát vettem, hanem azt, hogy szar a készülék/oprendszer. Lásd ugyanezt: szar az Android, mer' lassú/laggol/lefagy jó néhány hardveren. És persze nem az a gond, hogy a legócskább dzsunka hardverre is ráhenkölik a rendszert és/vagy jobbnál jobb "gyári" szoftvermódosításokkal élnek, hanem a gugli a köcsög, mer' men tudják megcsinálni normálisan...
    Nem mondom, hogy a statikus adatok (pl. fotók) tárolására ne lenne jó, de pl. a nagyfelbontású videók korában már kérdéses lehet...

Új hozzászólás Aktív témák