Új hozzászólás Aktív témák

  • szmayer1

    senior tag

    válasz szabogabor10 #1105 üzenetére

    Értem, de akkor iphonon miért jó?
    Illetve a tábagépen is jó volt a 8.4, csak teljesen újra kellett rakni a rendszert, mert atom megbolundult, de sajnos már kétszer a három hét alatt mióta megvan :W nem értem :F olyan dolgokat csinált, hogy azt hittem földhözvágom.
    Tehát ezelőtt ilyen jellegű problémám nem volt, csak most, miután újra lett rakva a rendszer. Komolyan mondom, hogy nem értem mi van apple-nél, folyamatosan van valami hiba, hol ez hol az. A három hét használat alatt olyan jellegű problémákkal találkoztam mint még soha, pedig már 4-5 éva használok apple cuccokat. De ezzel a ipad-al folyamatosan szívok.
    Előtte volt első generációs minim is, gondoltam az air 2 megabrutál változást fog hozni, mind sebességben, mind a minden napos használat során, de sajna valami nem az igazi, és teljesen csalódott vagyok :O
    Tiszta telepités volt itunes-al, és újként volt mindig is beállítva, JB sose nem volt rajta.

    Szerk: sajna nincs mágneses tokom jelenleg, de meg van rendelve :)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

Új hozzászólás Aktív témák