Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    Rosszul gondoljátok, nem Annuska a szerencsétlen, hanem a János.
    Annuska legalább addig boldog volt, amíg hitt és szerelmes volt. Az ilyen "rongyember" magában hordozza saját szerencsétlen sorsát.
    Milyen érzés lehet minden este úgy összebújni valakivel, hogy nem szereted, sőt lenézed.
    Az ilyen ember nem lehet igazán boldog soha, legfeljebb elégedett. Nem tud másra gondolni csak saját magára. Ha majd meghal, mi marad utána?
    Ő maga is tudja, hogy senki nem fog igazán sírni a temetésén.
    Ha a gazdag ember a gazdagsága okán boldog lehetne, lenne esélye, de ilyen nincs.
    Nézzetek a szívetekbe, nem nagyobb öröm-e adni mint kapni?
    Sokszor vágytam már tárgyakra, dolgokra, de sosem voltam boldog, ha megszereztem őket, legfeljebb rövidebb-hosszabb ideig örültem nekik.
    Aki igazán tud szeretni, boldog lesz a szeretett személlyel, amíg az érzés tart.
    Ezt semmilyen más érzéssel nem lehet összehasonlítani.
    Szerető család körében elköltött vacsora, ha paprikás krumpli is, jobban esik mint a legdrágább étteremben elfogyasztott ételkülönlegeség, amit úgy eszel meg, hogy közben tudod, aki itt ismer téged, legfeljebb fél, de nem szeret.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák