Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz attila9988 #214 üzenetére

    Attól mert szerintem ilyen szó nem létezik, még használni fogják és te is használhatod ha úgy neked egyszerűbb. Ezen nem fogunk összeveszni. (#213) arnyekxxx: veled sem.

    A beáramló tömegek nem teljesítik a velük szemben támasztott legkisebb elvárásokat sem. Ennek ELLENÉRE is megkapnak minden létező segítséget, hatalmas pénzekből vannak etetve, szállásolva, utaztatva. Akkor mi a probléma?

    Azok az emberek azt sem tudják a magyar határon merre hány méter, mert nem kapnak kellő tájékoztatást. nincs elegendő tolmács, a rendőrök meg ott vannak hagyva a kezdő angol nyelvtudásukkal, de azt sem érti mindenki.
    Segítséget leginkább a civilektől kapnak, a hatóságokban sajnos már nem bíznak a korábbi és jelen elhibázott vagy rossz direktívák miatt. Volt olyan eset amikor gázsprét fújtak egy csoport fiatal arcába, utána mégis elmentek a menekülttáborba. Egyszerűen ott ülnek a határon, nincs info majd pár nap után felállnak és továbbmennek. Egyszerűen az illetékesek (nem a rendőrök) nem végzik el a munkát, arról már nem is beszélve hogy mindezt szándékosan. Elő kell ugyanis készíteni a terepet a fegyveres katonák bevetésére is, ahhoz pedig hergelni kell a tömeget.
    Az etetésről ne is beszéljünk, mert elképesztő módon van megoldva. A "szállás" is siralmas, legtöbben a földön alszanak a szabad ég alatt. Higiéniás viszonyok nincsenek megoldva, az utaztatás pedig kész káosz. Bejelentik a Keletiben hogy vonat indul Bécsbe, aztán elindítják Bicskére. A buszos utaztatás is csak vészmegoldás volt, miután tömegesen indultak el gyalog. Ezzel is próbálták a botrányt enyhíteni.
    Én járok a Keleti felé és semmilyen rongálást nem láttam. Szemét az volt, de kuka sem volt elegendő arra a létszámra. Szóval van mit tenni és sok minden nincs rendben.

    A szólásszabadságot meg félreérted megint, nézz utána légy szíves mi tartozik bele és mi nem. Attól mert kiforgatod az értelmezését még nem lesz igazad. Senki nem beszélt arról, hogy nem mondhatod ki amit akarsz, viszont abszolút nem mindegy hogyan teszed azt meg (forma és szóhasználat). Nem szeretném már többször ezt ragozni, mert méltatlan mindannyiunkra nézve.

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák