Új hozzászólás Aktív témák

  • CsizmaKo

    tag

    Sziasztok!
    Nálam a frissítés utáni nem működő vissza gomb probléma megoldódott,leírom,mert magyarul nem igen találtam fórumot ahol irták volna,vagy csak én nem botlottam bele.
    Mikor keresgéltem a téma után,találkoztam olyannal is, ahol nagyobb számban olyan s4 ekkel volt gond,ahol kijelzőt cseréltek (? után gyártottra ?) mindenesetre az érintő panelen lévő ic száma nem egyezik a gyárival, ami 0065, az után gyártotté állítólag 023A .Mivel ez nem az enyém és biztos akartam lenni benne igy megnéztem ,ebben a 9505 ben gyári van . Azt nem tudom ,hogy egy javítottnál is beválik,vagy amúgy egyáltalán másnál működik ez a megoldás vagy sem.
    Leszedtem a sammobile ról ezt a független firmwaret (elég lassú folyamat nekem kb 2-3 óra volt amig leszedte a 1,5GB os cuccot):
    Model GT-I9505
    Model name GALAXY S4 LTE
    Country Hungary
    Version Android 5.0.1
    Changelist 3996895
    Build date Wed, 25 Feb 2015 15:44:46 +0000
    Product code XEH
    PDA I9505XXUHOB7
    CSC I9505OXXHOB4
    Beteszem a LINKET is,de regelni kell és letöltés előtt úgy vettem észre,hogy a letöltő oldalon alul, az odint kell előbb leszedni,ezzel lehet majd feltenni a másik firmwaret a telefonra.Azt nem irom le hogyan,ezt meg lehet találni EZEN a fórumon.
    Figyelmesen olvassátok el az irományokat,felelősséget nem vállalok sem én, sem más ha balul sül el a dolog.(Javaslatom,ha sikeresen felment,egy Factory Reset után, érdemes lehet kikapcsolni az AUTOMATIKUS FRISSITÉST :U )
    Ha nekem ez a firm. nem jött volna össze, én ezt a kinait próbáltam volna meg következőnek,mert ahogy olvastam,van akinek csak ez volt jó:
    Model GT-I9505
    Model name GALAXY S4 LTE
    Country Hong Kong
    Version Android 5.0.1
    Changelist 4446464
    Build date Thu, 12 Mar 2015 08:46:16 +0000
    Product code TGY
    PDA I9505ZHUHOC3
    CSC I9505ZZHHOC3

    [link]
    De mivel ezt én nem próbáltam fogalmam sincs ,hogy milyen lehet.

    Remélem van olyan akinek tudtam segíteni és igy megspórolhatott pár nap keresgélést,esetleg egy felesleges kijelző cserét ;) ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák