Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Apollyon #23 üzenetére

    "Szerinted változni fog a helyzet? Nem."

    Na, ez a pesszimizmus. Ha rajtam múlik, változni fog nagyon is, és egyelőre minden erőmmel ezen vagyok és erre teszem föl az életem. :)

    Amúgy meg kutyapiszok-ügyileg láthatóan javult a kép (parkok, játszóterek, főbb utcák); szerintem újabb nagy kutyákat egyre kevesebben vesznek - már csak kényelmi szempontból is -, de a régieket, akik még a kutya-WChez sincsenek szoktatva, persze nem fogják eldobni. Azt pedig eleve nem lehet elvárni, hogy a kommunizmus primitívségéből éppen csak kiesve minden egycsapásra "nyugati" legyen. Pedig odaát is vannak koszos sikátorok, meg olyan utcák, ahol még átsétálni sem biztonságos, ahogy itthon sem mindenhol ugyanaz a mocsok fogad. Persze, szerintem is több pénzt kellene fordítani a turizmusra és a kapcsolódó területekre idehaza, hiszen az egyik legjövedelmezőbb állami befektetés, de ez még lehet így a jövőben.

    (Nemtom, engem sosem irritált, ha megnéztek, hát mi másért aggatom magamra azt a rahedli bőrcuccot? :D És én, mint író, néha megnézem a karakteresebb arcokat, és már tervezgetem is, hova tudnám beszőni. Ha valami zavar valakit, az csak az előítéletei miatt lehet.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák