Új hozzászólás Aktív témák

  • #03359232

    törölt tag

    Kissé kihalt a topic , de miután érintett lettem , megörököltem egy ilyen készüléket , így kissé utánajártam , mert érdekelt , hogy mi is lett azóta . Nos Vannak új FW -k...

    Alcor hd 2800

    Firmware v1.2.3 (2013.03.29.) - Amennyiben a készüléken v1.1.3 előtti firmware található, kérjük először a v1.1.3 verzióra, majd utána a v1.2.3 verzióra frissítsenek! Figyelem! Az alapértelmezett PIN kód 1234-re változott ebben a verzióban.

    A firmware frissítését követően frissítse a készüléken található HDCP kulcsot a firmware fájl archívumában található hdcp.key fájlt használva, ellenkező esetben a HDMI kimeneten nem lesz kép. A frissítés lépései megegyeznek a normál firmware frissítéssel, azonban frissítési módnak a HDCPKey opciót kell választani Allcode helyett, frissítő fájlnak pedig a hdcp.key fájl megadása szükséges.

    Újdonságok (v1.1.3):

    1.) Javítva: EPG villogás az m2, Duna, Duna2 csatornákon
    2.) Javítva: Conax kártya kezelés
    3.) Javítva: Teletext megjelenítés Conax kódolt csatornákon
    4.) Javítva: Videólejátszás során a lejátszási állapotot az előlapi LCD kijelző is jelzi (PLAY felirat megjelenítésével)
    5.) Javítva: Lejátszó funkció használata esetén a képernyőn megjelenő információs sáv hosszabb ideig marad a képernyőn
    6.) Javítva: Lejátszás folytatása a leállítás helyéről rendszerüzenet fordításának javítása
    7.) Javítva: Feliratozás alapértelmezett esetben kikapcsolásra került
    8.) Javítva: Felvételkészítés közben a képernyő felső sarkában villogó "REC" ikon eltávolításra került. A felvételkészítés állapotát a készülék előlapi kijelzőjén a REC felirat jelzi.
    9.) Javítva: LCN alapértelmezett esetben ki van kapcsolva.
    10.) Javítva: A dátum és az idő távolabb került egymástól az EPG ablak fejlécében a könnyebb olvashatóság érdekében.
    11.) További általános, stabilitást növelő javítások

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák