Új hozzászólás Aktív témák

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz Bog #584 üzenetére

    Köszi, ez a régi cikk nekem kimaradt. Mondjuk vannak benne érdekességek (azt komolyan gondoltátok, hogy a TopMap felvásárlása azért volt nagy dobás, mert a részletes Magyarország térkép miatt ezzel versenyelőnyhöz jutott a NNG a magyar piacon? Egy nemzetközi színtéren, autógyártóknál, Apple-nél érdekelt cég megvesz azért egy másik vállalkozást, hogy a világviszonylatban nulla értékű magyar piacon előnyben legyen? Srácok, Komolyan... :D ). Meg aztán, Androidról csak annyi szó esik benne, hogy a NNG a PNA-k helyett az okostelefonokra, köztük az androidos készülékekre fog koncentrálni a jövőben. Future is now, tartja az elzászi francia mondás, és úgy tűnik, mintha ez a koncentráció nem lett volna annyira erős (konkrétan semennyire sem).

    OK, az leesett, hogy továbbra is arról beszélünk, hogy akárcsak a PNA-knál, az Androidnál is a wareztől félnek. De most őszintén, ez olyan, mint ha egy nemzetközi bestseller könyvsorozat következő részét csak másolásvédett kártyán, ebook olvasóra adnák ki, mert félnek attól, hogy a hagyományos könyvet senki nem veszi majd meg, hiszen az fénymásolható. Érthető az, hogy ha kiadnak full Droid support-os iGO-t, azzal megkönnyítik a warezelők dolgát is, de ezért elzárkózni egy ekkora piactól... Ez elhibázott stratégiának tűnik. Sőt, szerintem már a PNA-knál sem ez volt a valós, vagy az egyetlen, vagy a legerősebb indok, viszont kifogásnak jó, és el lehet sütni a sajtónak, amit a nép vagy bevesz, vagy nem... :O

    De le az offal, nézzük a topicot. Én megmondom őszintén, hogy az akksitól ettől sokkal jobb teljesítményt nem vártam. Autóban van töltő, otthon mehet hálózatról, irodában USB-ről, ha meg lemerül, hát így jártam. Mondjuk én nem tervezek nagyon intenzív használatot, így remélem azért, hogy 24 órát bírni fog. Jól fog jönni az az időzített ki-be kapcsolás, azt hiszem... :)

Új hozzászólás Aktív témák