Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Nagyon örülök, hogy ennyire pörög a topik, nagyon vártam már erre a telóra. Ezelőtt egy Alcatel S853-am volt ettől a gyártótól és nagyon meg voltam vele elégedve, meg még volt számos más készülékem is tőlük.

    Jó olvasni a sok véleményt és tesztet amit írtok, emlékeztet a defy topikjára ott is ment a pörgés, nagyon szeretem a defyt is, főleg WIUI rommal, de vissza kell térnem az alcatelhez és a mobilarénás teszt is meggyőzött.

    Tényleg olyan "hiper" gyors a menü, nincs egy deka akadás sem? Az akadás mérgezi a defyvel lévő kapcsolatomat is :)

    A Euronicsnál a 993d jelenleg 46990Ft, remélem mihamarabb lesz ez is náluk és akkor a szokásos konstrukcióban meg tudom venni, de a Mediamarkthoz is jöhetne igaz előbbi van a közelben is. Felhívom majd az Euronicsot és megírom, hogy esetleg mikor lenne náluk.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák