Új hozzászólás Aktív témák

  • BrianDK

    tag

    Nálam abszolút nyerő készülék. Olvastam sok mindent az elmúlt pár napban, ahogy láttam a kamera volt a legkardinálisabb kérdés, de egyet kell értenem a kollégával, aki azt mondta, hogy ne fotózkodjunk, hanem éljük meg az emlékeinket. Persze én is többször használom a telefon kameráját, mint a böszme, 10x optikai zoom-mal ellátott Fuji fényképezőnket, hiszen kéznél van. Nyilván nem fogom azt magammal hordani, mert bár tökéletes képeket csinál, gyakorlatilag kezelhetetlen, még ha autóval járok is mindenhová, de egy TELEFONban nem az az első és nem az a mérvadó, hogy milyen kamera van benne.
    Hardveresen és szoftveresen jelenleg ennek a készüléknek nincs alternatívája. Egyedüli 2 SIMes alternatíva talán a MyAudio Phone 4S lesz, elvileg 2-3 hét a megjelenése, a MyAudio szerint, akiknél rákérdeztem. Ugyanezzel a hardverrel és magyar háttértámogatással árulják, valóban 60rugóért. Mindazonáltal ha a kedves szerkesztők tudnának szerezni egy teszt készüléket és csinálnának egy tesztet, annak mélységesen örülnék - és gondolom van még egy-két fan, aki így van ezzel.
    Mivel most két telefont hordok (céges és a saját), ezért nekem egy-két hónapon belül mindenképp kell egy korrekt hardverrel ellátott masina (mint pl. ez: két mag, sok RAM tárhely és azért a kijelző méret sem utolsó szempont) - meg az asszony is rágja már a fülem, hogy megkaphassa a Sony Ericsson Live készülékem...
    Az Alcatel azt írta, amikor rákérdeztem náluk, hogy mikor jelenik meg, hogy novemberig talán, karácsonyig egészen biztosan.

    iPhone 7, Redmi Note 9

Új hozzászólás Aktív témák