Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • counterbill

    senior tag

    Sziasztok!

    Tudtok valami információt esetleg az S9ről ? Google nem sok infót dob róla. Igazából vagy egy ilyen c7-et szeretnék vagy egy s9 et.
    Mobilarenas cikkben írtak róla ,hogy lassan jön hozzánk is elég jó áron. Céges telefon lenne és kiváltaná nálam a tabletet is.

    Egyébként a fórumot olvasgatva azért megoszlóak a vélemények.
    Átlagos használat mellet mennyire stabil és gyors a telefon? Gondolok itt sms írás facebook email stb. Nagyon tud idegesíteni ,hogy ha mondjuk sokat kell várni mire a billentyűzet felugrik és reagál.
    Játék nálam nem szempont.

    [ Szerkesztve ]

    Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

  • counterbill

    senior tag

    Na emberek megjött nekem is az ilyen telefonom vodáéktól. Hát én nagyon kellemeset csalódtam. Kamera az olyan amilyen de nekem nem szempont de marha nagy pozitív csalódás volt a telefon. Van egy Xperia Sp-m ami papíron erősebb de hát ez rommá veri. Nagyon smooth indul egyből minden,nem fagy, nem lagol. Nagyon féltem tőle ,hogy belenyúlok egy hulladékba de tévedtem :D Tökéletes céges telefon lesz :)

    Melyik a legtutibb root megoldás a kicsikére? Amit el is tudok távolítani szépen ha gond lenne a telefonnal. Régi androidos vagyok de alcatelem még nem volt.
    Válaszokat előre is köszönöm!

    Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

Új hozzászólás Aktív témák