Új hozzászólás Aktív témák

  • Acesanyi

    tag

    Ejj micsoda "PROPAGANDA" került be ide közénk!!! :Y

    Mindig akad egy ember aki leakarja beszélni szegény telóról a kevés keresetű de viszonylag jó telefonra vágyót. :(
    2 hét alatt nem ismertem még én sem ki a telót megmondom neked de őszintén(és nem első androidos telefonom)! Szerintem kevesünknek volt irányadó vásárláskor az 5". Eleve a specifikációk voltak ingyen a többi 5000 ft-os készülék között és ezzel szerintem mindenki egyetért. Az 5" csak ráadás volt.
    Melyik készülékre gondolsz, amikor azt mondod ugyanebben az árban kissebb kijelzővel de jobb specifikációkkal rendelkezik?:
    -én ilyet nem láttam mikor vettem a készüléket, pedig jól szétnéztem!
    -a kéknél még mindig kapható egyébként, a napokban sípolt be nekem mikor megemeltem éppen ;]

    A flexis-ről én véleményem pedig az, hogy ilyen 50-000ft-os kat.-ban nem tom milyen lessz ha esetleg farzsebben ráülünk vagy rálépünk a szobába papuccsal stb? Mert ebbe a kategóriába (ha szerinted lessz ilyen)
    biztos, hogy anyagminőségi problémák meglesznek. :K

    Az én véleményem az, hogy akinek már van ilyen az nagyon örülhet neki ennyiért, aki meg még nem vett az tényleg várjon egy hónapot az isikezdésre. Csak elne bukja a jó lehetőséget akkorra :C

    Azért gyanus volt nekem ez a hosszú részletes lebeszélő hsz. ;)

Új hozzászólás Aktív témák