Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz adabra #177 üzenetére

    Én reggel vettem le töltőről. Képernyő 1 óra 20p bekapcsolva és 47%-on van az akku.Ebben két 3 perces hívás van.
    Reggel óta wifi bekapcsolva (nem folyamatosan),mert chateltem, de azt is csak ritkán,mert dolgoztam.. Szóval a wifi szívja az akkut rendesen. Szerintem akku téren nincs a helyzet magaslatán a telefon. És az is biztos,hogy a kamerája miatt sem fogja szeretni senki. Anno az Ericsson K750i-m is szebb képet csinált mint ez... Nappali fénynél kültéren viszonylag szép képet készít,de amint kevesebb a fény vagy szobába van az ember már egy 10 évvel ezelőtti telefon is szebb képet készített anno...
    Viszont gyönyörű szerintem és nagyon jó kézbe venni. Modern vékony pofás készülék.. Funkcióiban jó köszönhetően a 4.3-as androidnak ami elvileg frissítve lesz 4.4-re.
    Én azt mondom összességében egy teljesen alap felhasználási célra tökéletesen megfelelő.
    Ha valakinek a készenléti idő fontos akkor vegyen Nokiát esetleg valami 2800-3000mAh telót.
    Ez nem az a telefon ami feltétlenül kibírja másnapig egy töltéssel :N :D

    Élőben kézben fogni nem tudom hol lehet,mert nem találtam sehol máshol csak Tmobile-nál. Ott meg nincs kirakva,hogy lehessen nyomogatni. Én mikor vettem akkor fogtam élőben a kezemben először,de egy Nokia Lumia 635 mellet erre esett a választásom.. Pedig Nokia párti vagyok,de ez a telefon olyan volt számomra,hogy megláttam és megszerettem..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák