Új hozzászólás Aktív témák

  • janosh01

    csendes tag

    válasz KBear #2721 üzenetére

    KBear,

    először azt döntsd el hány SIM-es telót szeretnél venni! 1SIM-es vagy 2SIM-es telót.

    Mert szvsz, nagy különbségek vannak árban, az 1SIM-eshez képest a 2SIM-es ugyanazon készülék kb. 10eFT-vel drágább. Tehát pl. az 1SIM-es Alcatel 918 MIX 20eFT, de a 2SIM-es Alcatel 918D MIX 30eFT.
    Tehát nem mindegy.

    Ha a SIM szám döntés megvan, akkor dönts a készülékről.

    Szerintem most a piacon a ZTE Blade III nagyon jó és jó árú készülék, de 1SIM-es.
    Ha 2SIM-es, akkor én maradnék az Alcatel-nél, nekem is 918D-van, már fél éve, még 35eFT-ért vettem.
    DE nagyon jól müködik. Persze valamikor lassú, föleg amikor kilépek valamiből, és soká nem jelennek meg az ikonok. De ezt áthidalom egy szép háttérképpel. Pl. barátnő fenekes képpel. :D

    Nekem elötte nem volt okos telefonom, tehát szvsz belépő okostelefonnak tuti vétel. Mert ki lehet rajta tapasztalni mindent, nem fél az ember megbabrálni, root-olni, flash-elni, és megtapasztalni.

    Tökéletesen megy rajta a Viber, az IMO, a FB, a CallRecord, a Skype, MoboPlayer, és az OfficeSuite nézegető.

    Nekem feltöltőkártyás SIM-em van benne, amire 100MB-os internetet rendeltem. Ha lemegy a keret, akkor is megy szépen a viber, tehát lassítás után is tudok ingyen beszélni.

    Remélem segítettem, üdv János

Új hozzászólás Aktív témák