Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz brazos #16 üzenetére

    Jó felvetéseket fogalmaztál meg, csak sajnos ezek a mi erőforrásainkkal nem valósíthatóak meg. Az sem véletlen, hogy a nálunk nagyságrendekkel nagyobb erőforrásokkal és olvasóközönséggel bíró, nemzetközi szájtok sem jelentetek meg ilyen mélyre szántó Windows 10 előzeteseket. Azért igyekezni fogunk kielégíteni minél több felmerülő igényt.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • #00137984

    törölt tag

    válasz brazos #16 üzenetére

    Nem is szabad igy hirtelen W10-re átállnunk, mert van még nekünk időnk megvárni mások véleményét. Vistára nagyon hirtelen átváltottam a DX10-es játékok érkezése után és nem vártam meg a frissitett driverek megérkezését. Egyéb pontokon is sokat szenvedtem a szeretett XP-m után, ez pedig a programok és böngészök hibamentes használhatósága volt. A drivereket úgy kellett ráerőltetni a gépemre és a programok is crash-eltek rendesen. Idővel kinőtte magát és mégis mentünk át Windows 7-re a DX11 miatt. Ez az OS nagyon jó lett nekünk és a Vistával kiforott drivereket is könnyen át lehetett emelni W7-re. Aero és a Start menű meghagyta a komfortérzetet és a 64bit-es W7 elhozta mindenkinek a gépfejlesztés és nagyobb teljesitmény izgalmát... ez később sajnos rajtunk is csapodott le, mert ezentúl nem igazán törödtek az optimalizálással. Pazarlás kezdödött minden területen. A programok (beleértve a játékokat is) mérete feleslegesen megnőtt és egyre nagyobb tárhelyet követeltek és tőbb erőforrást. A hardverek elértek egy szinte átugorhatatlan szintet, ahonnan csak szoftveres ügyeskedéssel lehet tovább lépni. W8 és a W8.1 OS engem nem gyözött meg a váltásra w7-ről, de a fejlődés megint elér minket.

Új hozzászólás Aktív témák