Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nekomajin

    aktív tag

    válasz #40553216 #358 üzenetére

    Vezesd már le nekem, hogy te fejben hogy jutottál el az egységes szóhasználattól az ISO szabványokig!

    Azt nem értem, hogy miért akarod nekem bebizonyítani minden áron, hogy az MSO mekkora szar, mikor részemről a vita nem arról szól, hogy melyik program a jobb, hanem arról, hogy milyen közvetlen hatásai lennének, ha ész nélkül kukáznánk az MS-t az oktatásból. Amire te reagáltál az csak egy zárójeles megjegyzés volt részünkről, és ha egy kicsit gondolkoznál, akkor te is belátnád, hogy igazunk van. De valószínűleg be is látod, mert különben nem terelnéd a témát.

    Az meg pont nem érdekel, hogy melyik a jobb szoftver. Amit nekem az iskolában meg kell tanítani, arra mindegyik jó. Én annak örülnék, ha lenne időm többfélét is tanítani, de nincs. Az meg egy másik téma, hogy én jobban szeretem az MSO-t, mert nekem kényelmesebb a felülete. Ezen pedig akkor se tudsz változtatni, ha még hetekig téped itt a szádat. Pont leszarom a piaci fölényt meg az ISO-t, mert nekem az számít, hogy gyorsan és hatékonyan tudjak dolgozni. Ha meg hivatalosan kell leadni valamit, abból úgyis PDF lesz, tehát teljesen mindegy, hogy milyen szoftverrel készítem.

Új hozzászólás Aktív témák