Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz King Unique #276 üzenetére

    Ez így van, ha nem csinálják meg, akkor csak a kerülő megoldások vannak. Viszont MSO van már androidra is, igazán nem lenne nagy dolog kiadni belőle Linuxos verziót is, max nem venné meg túl sok ember. Ez az ingyenes iskolai MSO bejelentés ezzel lett volna igazán érdekes, ha elérhetővé teszik Linuxon is.

    Ha visszagondolok a középiskolai éveimre, akkoriban kb csak annyi hátrány ért volna egy Linuxos gépen, hogy nem futott volna a Quake3 demo meg az UT. :) Ezeken kívül leginkább csak az MSO 2003 ment az "info" órákon (ami nagyon jó program csomag volt akkoriban olyan fasza cuccokkal mint a beépített netes probléma megoldó kereső) meg programozás, de ez utóbbi meg nem Windows függő.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz King Unique #276 üzenetére

    Én nem csűrök csavarok semmit, igazából ti magyarázkodtok, hogy miért jó nektek az, hogy fizettek valamiért pénzt (a warezt most hagyjuk), ugyanazért, amit én meg legálisan, ingyen használok.

    "Nem azért írkáltok ti ide, v más hasonló MS topikba, mert annyira szíveteken viselitek a (Win) userek sorsát, hanem azért mert nem bírjátok elviselni, lenyelni a békát, h az imádott rendszer, szoftverei kevésbé sikeresek és bizonyos területeken nem kellenek senkinek"

    Na tudod ez a probléma, hogy egyből rosszindulatot feltételezel a másikról ismeretlenül. Ami egyrészt nem szép dolog, másrészt meg elég nagy tévedés is, ilyet sehol senki nem írt.

    A probléma továbbra is azzal van, hogy állami szinten támogatják azt, hogy fizetős rendszert, fizetős programokat használjatok életetek végéig, és nem adnak lehetőséget másra MÁR az iskolában sem. Ezért aztán később a cégek is kénytelenek lesznek fizetni érte. Ennyi a történet.

    Amúgy meg a vallási vitáról a következő jutott eszembe. A munkahelyemen minden gépen windows 7 van. Minden gépen adobe reader van, mert ugye az "a PDF megnyitó program". Kivéve az enyémen, mert nekem foxit reader van. A többiek erre azt mondták hogy ez mi, ez nem jó, nekik adobe reader kell. Gyakorlatilag ugyanaz a két program, csak a foxit readerrel sokkal gyorsabban meg lehet csinálni ugyanazt mint az adobe readerrel: megnyitni a pdf-et. De ők inkább szívnak az adóbbal, meg malmoznak amíg dolgozik (szenved) a program, mert csak azt ismerik.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák