Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Penge_4 #130 üzenetére

    fasza ez a szégyenfal, csak a fele már nem igaz, és eddig mintha Firefoxról lett volna szó.

    "Egyik topicban belinkelted az IE8 What's New listát, ott kiemeltem pár dolgot, aztán szokás szerint le lettem oltva, hogy nem úgy van az, meg hogy nem tudom megkülönböztetni a marketingszöveget a fikázástól."
    érdekelne, egy "what's new" listában hol fikázódik a konkurrens termék. idézd kérlek.

    "Tisztességes verseny."
    aha :D

    "A Google nem láncol magához"
    aha :D :D :D

    "Linkelj már be egy SunSpider tesztet"
    sok értelme van egy javascriptre kihegyezett (és épp ezért baszottlassú) böngészőt javascript teszten összehasonlítani másokkal. ott az MS real life tesztje, az engem, mint usert valahogy jobban érdekel. nemtom, te hogy vagy vele, de én nem szintetikus teszteket futtatgatok egész nap, hanem használom.

    "Ha IE-vel nem megy, akkor vagy nem használod, vagy mást használsz. Nekem ebből inkább az jön le, hogy savanyú a szőlő, vagy csak be akartál szólni"
    mert ennyire korlátolt vagy. (másnak gondolom az jön le, hogy azt használom, ami épp megfelel.)

    "a saját csapdádba estél, mert éppen azért nem használhatsz mobil IE-t"
    mint mondtam, használok, egyedül a netbank nem működik vele. IE-t is kikapcsolt képekkel, one column módban, mert mobilon a tartalom érdekel és nem a körítés meg a reklámok.

Új hozzászólás Aktív témák