Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Penge_4 #106 üzenetére

    "Már megint a hülye joggal jössz. Azért, mert multi és uralja a piacot, azért. Mert nem egészséges a felhasználóknak."
    oké, én ehhez túl fáradt vagyok. nem akarom csúnyán mondani. kicsit unalmas már ez a multi- meg elnyomás-mániád. gondolom nem eszel, nem fogyasztasz, nem is élsz. ha már minden multi szarszemét kizsákmányoló. az erdőben ülsz a fa tövében és saját gyártmányú műholdon keresztül netezel.

    "és ha kiveszed, nem fogsz anyázni, hogy mi minden nem működik normálisan?
    De igen. Ezért kell kivenni minél hamarabb, hogy végre elterjedjenek a szabványos oldalak."

    úgy értem, kb. a világ Windows-os szoftver-állományának kb. egyharmada. amik úgy függenek tőle, hogy ott legyen az IE html renderelője a rendszerben.

    "köszönd meg az IE-nek, hogy tönkretette a versenyt "
    IE, köszönöm szépen, hogy a sok bugróka-fanatikus useragent alapján rekeszti ki a felhasználókat és hazug* bannerekkel próbálja rámsózni a szarát, ami annyira biztonságosabb*, hogy havonta több hibát találnak benne, mint IE-ben két év alatt. így jó lesz?

    "Biztos IE6-ra volt optimalizálva az oldal"
    biztos egy baszomnagy bannerrel indult, hogy "upgrade to firefox or fuck off".

    "Most ez hogy jön ide?"
    úgy, hogy rinyálás helyett lehet kihasználni a lehetőségeket. elismerem, némi intelligencia és találékonyság kell hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák