Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    válasz hallador #42 üzenetére

    Közben lejárt a szerkesztési idő:

    Ebben igazad van, csak éppen USA-ban és egyéb országokban a 3G default, nálunk meg szopatják az embert, és ha így nézed, akkor a net probléma kilőve.
    A másik, ha eszközt cserél, telefon notebook, bármi, akkor kb beüti az e-mail címét jelszavát, 10 - 15 per alatt készüléket cserélt, és minden adata megvan, ez a Windows alatt kb 1 munkanap, nem mindegy.
    .

    Erre írtam, hogy ez kb ugyanannyi idő egy Windows esetében is (sőt WP-nál is). Senki nem beszélt arról, hogy 500GB adatot kell szinkronizálni, de nem is kötelező egy Win-es gépen minden szart tárolni. Simán mehet minden a felhőbe, ugyan úgy, mint a Chromebook-nál.

    A magyarországi 3G-vel meg nem nagyon tudom, mi a bajod, Telekom, Vodafone hálózata is igen jól szerepelt a legutóbbi felmérésekben, pl a Vodafone Magyarország a 4. legjobb a Vodafone csoporton belül.

    A Chromebook sajnos net nélkül nem sokat ér

    Kiévve hogy offline is tudod használni, csak valahogy ez nem töltődött le a sok ember agyába, mert a Windows... De a ChromeOS offline is megy.... Ez a nem sokat ér szöveg eléggé fapados gondolkodás

    Én tényleg próbálom, fenn van egy Dell Latitude D420-on, és az XPS 13-ra is felraknám, ha végre nem fosná össze folyamatosan magát a hivatalos recovery pendrive készítő plugin a Chrome-ba (3 különböző gépen, több pendrive-al próbálva). De légyszi linkelj egy offline szövegszerkesztő programot, meg egy rendes videó lejátszót, mert amit találtam, azok nem túl funkciógazdagok egy mpc home cinema-hoz képest.

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák