Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Tigerclaw #29 üzenetére

    Hatalmas tévedés szerintem, ez oda jó, ahol nem kell dolgozni. Dolgozni meg nagyon otthon sem kell, meg az iskolában sem, meg nagyon semmilyen hobbi tevékenységnél sem kell. Az a helyzet, hogy nem véletlen, hogy az USA-ban nagyon terjed ez, és szerintem senkinek ne legyen kétsége, hogy az ilyen és ehhez hasonló rendszerek a lakosság körében is terjedni fog mint a tűz. Ezek a gyerekek felnőnek, és nem akarnak majd Windows-al szenvedni, meg szarakodni a driverekkel, meg szenvedni a frissítésekkel, meg szopatni magukat a vírusokkal, meg azzal szpatni magukat, hogy eredeti vagy nem az, ebben már most biztos lehetsz.
    Az eszközök megbízhatósága olyan szinten van, hogy amire gyártották ritkán romlik. A felhő biztonsága ott van, adatvesztés szinte lehetetlen.

    Ugyan a felhőben én nem bízom meg, de az a helyzet, hogy a tendencia erre felé halad, a Windows részesedése rohamosan csökkenni fog pár éven belül a konzumer piacon, először USA-ban Japánban Dél-Koreában, aztán lassan mindenhol. Szerintem.

    És ezt a Microsoft is érzi, nem is kicsit.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák