Új hozzászólás Aktív témák

  • gorlin

    őstag

    Miért probléma az hogyha választhatok 5 vagy x böngésző közül akkor csak kattintok és nincs több dolgom vele?És amit nem választok az eltűnik mindenhonnan.
    Ezek alap dolgok nincs ezzel probléma .
    Bár megint hangzatos lett a cikk ,egy "szuper" címmel, de én nem értem mi azzal a baj ha arra törekednek a Mozillánál hogy minél egyszerűbb legyen használni a böngészőket.Gondolom ha az IE8-at választom akkor nem a letöltési oldalra visz hanem telepíti.Ha ez így van akkor ugyan ezt oldják meg a többinél is .
    Ez a dolog egyik része.
    A másik hogy szerintem nagyon rosszat tesz ez az x böngésző .Sokkal tovább tart weboldalakat fejleszteni ,az egyik böngésző máshogy jeleníti meg az egyes tartalmakat stb.A legjobb egy egységes "motor" lenne ,és arra épülnének az eltérő böngészők vagy tényleg betartanák az összes szabványt.
    Részemről én például nem örülök hogy választható böngészők lesznek a windows 7 ben .
    Én szeretem az IE 8 nagyon jó kis böngésző lett ,tökéletesen használható ,ezért mondtam hogy szerintem nem jó dolog x+1 böngésző .

    A legjobb szerintem az lenne ha megmaradna a windows 7alapértelmezett Ie8 al.
    Viszont ha már nagyon muszáj akkor ugyan annyi dolgom legyen IE8-at választani mint pl Google chromot.(Azt a szentségtörést fel sem merem vetni hogy a Firefox ,Safari ,stb bekerüljön a windows updatebe és onnan lehessen telepíteni vagy frissíteni ,ez tudom hogy hülyeség de ha már hivatalosan választható tetszőleges böngésző akkor ez nem annyira elvetélt felvetés:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák