Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsofiaanna

    csendes tag

    Én teljesen odáig vagyok a cipőkért. A szüleimnek egy rémálom velem cipős boltot megközelíteni, mert mindig találok valami nekem valót. Én nagyon szeretnék magassarkút hordani de nem tehetem meg. 177cm vagyok lapos cipőben is, és ehhez egy 10 cm-es magassarkú elképzelhetetlen. Pedig mindig is szerettem volna olyat. :( Ráadásul, az az alapfelállás, hogy magas csajnak, alacsony pasi :) ...a barátom velem egymagasságú vagy 2-3 cm-rel magasabb, így tényleg nem tehetem meg. Ennek ellenére, a barátom is nagyon szereti ha magassarkú van rajtam, de az max 6-7 cm-es lehet...de arra mindig azt mondja hogy nagyon szexi :))
    A tornacipők viszont sosem jöttek be...nem tudom, mi lehet a baj, de én a conversetől meghalok. Nem bírom 2 napnál tovább hordani őket ugyanis úgy feltörik a lában, hogy járni sem tudok. Többen azt mondták, hogy hagyjam, és majd betöröm a cipőt. De inkább a cipő töri be a lábam, és annyit nem ér az egész. :( Mit csinálok rosszul ,hogy ez a tornacipős dolog nekem nem jön be, mert mindenki másnak megfelel?
    Szerintem az abszolút nyerők a balettcipők, kis sarkú vagabondok, vagy a nehéz táskás napokra a deszkásak :D . Egy kis sarok sosem árthat :)

Új hozzászólás Aktív témák