Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khan13

    senior tag

    Kimondottan nem szeretem a magassarkút hordó lányokat, tűsarok pedig szóba sem jöhet. A 2-4 cm-es emelt sarok még elmegy, de több ne legyen.

    Csak ott bukik a dolog, hogy ha egy nő igényes és elegáns akar lenni, akkor meg kénytelen tűsarkú cipőt hordani
    Hülyeség! Ha valaki nem elegáns, a magassarkútól nem lesz az, ha az, akkor nem kell magassarkú :D Magasított sarok dobhat a dolgon, azt aláírom, de a túl magas, az ront szerintem.
    Összességében inkább tornacipő vagy bakkancs (persze jöhet minden kényelmes és normális lábbeli).

    Persze én egy, a ritka különleges fiúkhoz tartozom, akiknek szinte sosem az jön be, ami az átlagnak :DD

  • Khan13

    senior tag

    válasz Peter Kiss #76 üzenetére

    Valaki írta (talán többen is), hogy nem a cipőt nézi egy lányon. Nos, a cipő mindennél többet elárul, először azt nézem. ;)
    "A szem a lélek tükre" - hallottad már? :) Hiába van valakin (szerinted) jó cipő, ha amúgy egy lelketlen p*cs@ vagy egy k**v@. Egy lányon nem érdemes a ruha alapján ítélkezni, persze legyen igényes, de ne az legyen a meghatározó, hanem a belsője. Nekem pl ez a fontos, meg az, hogy ne 20kg legyen, meg olyan vékony, hogy kétszer kelljen odanézni hogy észrevegyem. (A személyeskedésért bocs, igazából ez mindenkinek válasz, aki az idézett véleményed osztja)

    A régi fűző is szépé tette a nőt, azt tudjuk mi lett az eredménye...
    Már akit... Véleményem fentebb láthatod. Amúgy például a goth képeken és lányokon jól állhat egy-egy szép fűző, de ésszel viselve, inkább díszként, mint olyan eszközként, amire régen szolgált.

  • Khan13

    senior tag

    válasz Balage21 #45 üzenetére

    Hát nekem nem kívánatosabb egy magassarkús lány, sőt... Ha meg véletlen mégis akadna, hát nagyon gyorsan leszoktatnám róla, pedig nem vagyok az a fajta, aki mániákusan a maga képére formálja az embereket. Abban egyetértek, hogy tornacipő tornaórára, bakkancs túrára, és operába nem abban kell menni, de van elegáns lapostalpú is.
    Ha valakinek alapból nincs normális tartása és járása, akkor magassarkúben sem lesz, az is lehet, hogy abban még rosszabb lesz. Számomra elég azt látni, ha egy lánynak vagy egy enyhe kis csípőmozgása, egy picit jár a hátsója, és képes megbolondítani :D Nem vagyok híve az ilyen "ez a nőies és pont" dolgoknak, inkább a kinek mi áll jól pártolója vagyok.

    Valaki említette, hogy egy lány ne hordjon bakkancsot nyáron, mert igénytelen, azzal nem értek egyet. Vannak igényes darabok, légáteresztők is, amibe nem rohad bele a láb, de ettől függetlenül én is azt mondom, hogy jó időben inkább ne hordjon olyat, DE fiú se.

    #78 Athlon64+ : "lelketlen p*cs@ vagy egy k**v@"-kon nincs jó cipő, soha. ;)
    Értem :) Mondjuk ez igaz :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák