Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Háát, pedig az szerintem törvény, h ha X termék elfogy, akkor 20-30%-al kevesebb árért azért még árgép, stb. listázza... Gondolom, h törvény, mert elég sokan ezt csinálják. :K
    Másik menő dolog, h a terméket a szebb, jobb verzió képével és esetleg annak a leírásával rakják fel. Szerintem ez hasznos, így a kis pénzűek is vehetnek jó cuccokat - a kicsomagolásig legalább. :D

    A cikkírót sem értem: "egy helyi járatú busz vagy egy vonat indulási időpontját elég nagy eséllyel tévesen tudom meg az internetről" Hol itt a baj? :U Apám buszsofőr volt (tényleg amúgy), sajnos kevés bölcsességgel tudott gyarapítani, de az egyik ez volt:
    "Fiam, az idő pénz, és ez különösen a nyilvánosházakra igaz..." uuupsz.
    "Buszt lekésni nem lehet. De lehet érkezni qrva korán a következőhöz..."
    :D :D

    noPublicFG: +1, de azért volt már nekünk is meglepetés. Németbe mentünk, láttuk, h minden fain, hotel, etc. Ott derült ki, h étterem az van, de hétvégén nincs nyitva... Kollégám azóta sem bocsátotta meg nekem, h pizzát kellett ennie. ;] OK, amikor mondták, h nincs kaja, már az arckifejezése miatt is megérte :DDD

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz Depression #7 üzenetére

    Ejj, ezt kár volt... orvosos sztorim rengeteg van. 8-tól rendel a fogorvos, 8.45-kor jön az aszisztens csaj és közli, h a doki kb. 9.30 körül jön... miért nem kértem időpontot? Egy, mert ez szakrendelés, a körzetem, rendelési idővel, kettő, h hétfő van, szal. hétvégén kitől kérjek? Amúgy rossz szám is van a honlapon... OK.
    És ez nem egyedi, kollégák, ismerősök mindenki panaszkodik a "rugalmas" munkarendre... :(((

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz Teréz Atya #10 üzenetére

    Ez kérlek a prevenció része. Aki beteg az a -betegségén túl- is annyit sz*patják, hogy százszor is meggondolod, h mersz-e beteg lenni. :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák