Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz joghurt #121 üzenetére

    1) Nálam egyszer-kétszer fordult elő, hogy eltűnt minden az asztalról, de azért, mert valamilyen progi belenyúlkált a dolgokba. A gadgetes dolog nálam csak Vistan fordult elő, helye megvolt a gadgetnek, csak nem töltötte be.
    2) Ez igaz, de általában a Win 7 gyorsan elmegy szunyókálni, bár ha a gépet áramtalanítom, akkor erősen el kezdi darálni a vinyót (vinyóról tölti vissza a RAM tartalmát - Hibrid alvás).
    3) Igen, előfordul, csak akkor, ha azokat a könyvtárakat átirányítjuk. Pl Zene megszokott C:\Users\xyz\Music helyett pl D:\Music, utána egy reboot után ált törölhetők a megmaradtak.
    4) Ezzel nem foglalkoztam, így nem zavar.
    5) Nálam ez speciel sosem fordult elő.
    6) Ezt sem használtam/használom, így nem zavar.

    Ezek ellen is lehet vitatkozni, ezek az én tapasztalataim. Te is leírtad a tapasztalataidat (méghozzá kulturáltan), ha ebbe belekötnek, az már kissé kötekedés jellegű. :)

    aram01: Nekem csatlakozott akkor is, amikor még csak egy gép csatlakozott a netre, egyszem ADSL modemmel, most is automatikusan csatlakozik, miután vettem egy WiFi routert és rákötöttem két gépet. Azt hiszem valahol be lehet állítani, hogy egy kijelölt WiFi-re is automatikusan csatlakozzon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák