Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz emvy #22 üzenetére

    A Maps tökéletes a Google+ nélkül is, nekem sincs megcsinálva a profil. Youtube is működik nélküle, a kommentelés régen is működött, Play-en szintén, lehet élni nélküle. Meg mellette is, attól, hogy esetleg ezek a Google+ alatt mennek, még nem kéne erőszakosan nyomni. A Gmail jó, de az nem közösségi oldal, email-nél azt használsz, amit akarsz, de közösségi oldalnál célszerűbb azt, amit más is. Régen tartózkodtam a Facebook-tól, de be kellett látnom, hogy az Iwiw-en semmit sem lehet elérni, se helyi koncerteket promózni, se osztálytalálkozóhoz külföldön élőket utol érni. És nem lehet a Google+ alatt sem, mert a kutya nem használja, nem is akarja.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz floatr #47 üzenetére

    Google acc != Google+. Ugyanaz az acc kell Gmail-hez, Youtube-hoz, Maps-hez, Google +hoz is, ezzel semmi gond. Van egy egységes hitelesítés, ez a Google account, teljesen fölösleges házon belül párhuzamosan még egy. Arról nem is beszélve, hogy a döntésemet sem fogadja el, a Youtube állandóan újra rákérdez belépéskor, a meglévő nevet akarom használni, vagy egy Google+ profilt.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz montyx #59 üzenetére

    Ezek teljesen lényegtelenek. A like gomb nem kötelező, FB acc nélkül nem is lenne értelme használnod. Normál weboldalakon nincs kötelező FB belépés, jobb helyeken van rendes regisztráció, a FB bejelentkezés csak egy kisegítő opció, ha nem akarsz külön regisztrálni. Ez konkrétan nem rossz dolog, nem is kötelező. Windows Live ID, Google acc is elérhető szokott lenni, de ez csak opció, ha van ilyen fiókod. Én nem használom, a profiljaim ne legyenek összekötve a szükségesnél több dologgal.
    Azok az oldalak, amiken FB acc-al lehet csak kommentelni, 99%-ban szefós poénoldalak azokkal a fos paint-ben rajzolt képekkel. Azok eleve gyökérségek.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz montyx #70 üzenetére

    Alkalmazást még nem láttam, ami követelne FB acc-ot. Játékot meg csak olyat, ami a későbbi azonosítást megkönnyíti. De azokat meg kihagyom, untam, hogy örökké minden szart meg akart osztani. Nem játszok Androidon, van asztali gépem, azon vannak normális játékaim.
    Az egységes Google acc már azelőtt is létezett, hogy a Youtube-on kötelező lett volna a Google+ profil beállítása a kommenteléshez. És továbbra is zavaró, hogy nem akarja elfogadni, hogy a korábbi youtube profilomat akarom használni, mindig megkérdezi. Nem, nem akarok saját néven kommentelni, sem a youtube-ot úgy használni. Leszarom, ha a nick-re kattintva előjön minden, de egy fórumban felhasználónévként nem a nevemet akarom.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák