Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz NandoXXL #33 üzenetére

    Én anno bejelentkezés nélkül tettem fel valami béta blokkolót, de egyébként még így is ciki; kábé másfél év alatt jutottak el odáig, hogy legyen egy béta adblock / ublock a böngészőhöz. Mi ez?!

    Látom, soroltak már pro és kontra is dolgokat, én csak annyit mondhatok, hogy nálam több gépen is befagyott, néha el sem indult, bővítmények szinte nincsenek, mega.nz letöltés megállt hibával, némely oldalt nem ette meg, könyvjelzőkkel is volt valami gebasz, a design se jött be nagyon, és "nem állt kézre", youtube-on volt, hogy kockásodott a videó, meg még egy halom borzalom, amit már el is felejtettem. Mintha egy béta böngészőt használtam volna a megjelenés után talán egy évvel. Mindez pedig kizárólag a kipróbálásra szánt egy-egy napon, mikor úgy 3 havonta kapott egy esélyt. Én ebből nem kérek már, tehát 3 havonta már nem fogom feltenni, viszont még így sem zárom ki, hogy majd még idén valamikor megint kipróbálom (decemberben). De tudom, velem van a baj, én vagyok szélsőséges, amiért töröltem a rendszeremből!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák