Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz DrGonzo22 #207 üzenetére

    "A határozottság, bátorság mindig vonzó, és nem csak a határozott férfi, de a határozott nő is - férfitól mondjuk szinte társadalmi elvárás is."

    Erről ugrott be, hogy egy közeli jóbarátomat nemrég éppen ezzel a szöveggel kosarazta ki egy csaj, hogy "túl magabiztos, túlságosan tudja, mit akar". Na erre mit lehet mondani!? :DDD

  • Pala

    veterán

    válasz DrGonzo22 #210 üzenetére

    Közelebből is ismerem az esetet (és a kérdéses nőszemélyt is), merem állítani, hogy nem erről volt szó. :N A válasz persze nekem is sántít, minden bizonnyal valamilyen egyéb indokot akart a csajszi ezzel a szöveggel elpalástolni... De akkor is hülyén jött ki! :D

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #207 üzenetére

    Igyekszem figyelni ezekre a dolgokra, majd beletanulok a sokadik írás után. Ez még csak a hatodik volt. Kapok ötletet, javaslatot Vakegérkétől és Kalandortól is.

    Nehezen merek bepróbálkozni a nőknél, még ha látható jelei is vannak annak hogy tetszem neki. Tudom, nehéz megérteni ezt az egészet. Én ilyen vagyok. Sokáig el szoktam húzni, van hogy bepróbálkozom, van hogy nem. Általában hagyom veszni az ügyet.

    Azt meg hogy ő tényleg barátnak hitt erősen kétlem. Ha tényleg barátja lettem volna akkor nem traktált volna a pasija dolgaival. Arra ott van a barinője, traktálja azt. Épp azért volt képes folytatni mintha mi sem történt volna mert hazudott arról hogy ő is érzett irántam valamit. Az "igaz szerelme" megmaradt, szóval hol érdekelte érzek e iránta még valamit? Ha tényleg érzett volna bármit is, nem úgy folytatja.

    Nem szextárgynak kellett volna hanem barátnőnek. Nem csak a bugyijába akartam bejutni, hanem szeretni őt tiszta szívemből. Ezt el is mondtam neki de nem érdekelte. Ha valóban igazad van és ő csak barátként kezelt végig, valószínűleg nem cselekedett volna úgy ahogy, hanem először leülünk és megbeszéljük ezt. De nem így tett csak a pasijáról mesélt állandóan. Az hogy nekem problémám van, kurvára nem érdekelte. Kellet neki egy lelki szemetes láda és kész. Az hogy meg én barom bele estem, még jót is tett az önbizalmának. Ezek után bármit megtehet a pasikkal. Így is úgy is rajongani fognak érte, akár megdugatja magát velük, akár nem.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #221 üzenetére

    Nézd, engem kurvára nem izgat hogy és milyen módon baszik ki vele a pasija. Ezt mondja annak akit ez érdekel. Nála nem őt percig tartott a műsor hanem hosszú hónapokig. Az meg hogy meghallgatott, segíteni próbált egy nagy kamu. Csak okoskodott, hogy szerinte hogy kéne élnem az életem. Na majd egy 20 éves fruska megmondja a frankót egy 30 feletti pasinak hogy élje az életét. Ugyan már. Ez egy vicc. Nekem rohadtul nem természetes hanem genya dolog csak akkor keresni valakit ha bajom van a világgal. Az nem barát, hanem egy szükséges valaki aki éppen ráér.

    capulet75: Ezt hányszor megtettem, csak nem pálinkával hanem wiszkivel. Tuti megoldás. :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #225 üzenetére

    Jó de gondolom neki nem csak a problémáidat mondod el. És nem járkálsz össze vele majd minden nap ha szakítasz a nőddel. Egy ideig még érdekeltek a bajai, de amikor már állandóan azzal kezdte hogy így a pasim úgy a pasim, már agyfaszt kaptam tőle. Akkoriban nekem nem volt problémám, persze hogy elmondhatta nekem az ügyes-bajos dolgait. Nem érzem azt hogy a barátja lettem volna. Kellett neki egy fasz akinek sírhat ha baja van azt kész. Az meg hogy a másikkal mi van le sem szarja.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #242 üzenetére

    Kiegyezhetnénk a biciklizésben? Fusson a halál, de bringázni azt szeretek. Egy olyan meló kéne nekem ami nincs túl messze és akkor tudnék munkába járni bringával.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #245 üzenetére

    Ne már, nem szeretek futni. Na jó majd meglássuk.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #330 üzenetére

    Ez durva. Kis híján telitalálat, de attól még süllyed. Azzal nem tudok vitatkozni mi jött le neked az írásokból, mert elég jól kiismertél. Pontosan olyan lettem/vagyok amilyennek leírtál. :R

    Tavaly valami eltört vagy összetört bennem. Megváltoztam, nem is kicsit. Csak a szar oldalát látom mindennek. Csak azt tudom mondani mindenre hogy ezt nem nekem találták ki, ez nem nekem való, én erre nem vagyok képes. Nem tudom hogy ez másnál hogy megy egy szakítás után, nálam így alakult. Régebben is pesszimista voltam, de ez tavaly óta tízszer erősebben van jelen. Ez mellet még cinikus seggfej is lettem. Pofátlanul a képébe mondom bárkinek a véleményem és nem érdekel hogy ezzel esetleg meg bántom, vagy megsértem az illetőt. Úgy érzem eleget bántottak, megaláztak, átvertek már engem, itt az ideje vissza vágni. És nincs ez miatt lelki ismeret furdalásom. Nem bánom meg amit tettem.

    A sokat emlegetett ex-em(Piros Pozsga) is azzal piszkált, hogy tavaly óta nagyon rossz irányba változtam. Igaz, ő már évekkel korábban ezt állította, pedig akkor még meg sem történt az ami tavaly. Nem akarok begyógyultnak hitt sebeket tépkedni, ezért beszélni sem szeretnék róla. Lényeg az, hogy most belátom igaza van, de előtte cáfolnám.

    Az önértékelésem romokban van, az önbizalmam szintén. A külsőmmel nincs gondom, az szerintem úgy jó ahogy van. Inkább a kapcsolatokkal van bajom. Hogy miért nem tudok megtartani senkit magam mellett huzamosabb ideig. Összesen két hosszabb idejű kapcsolatot tudok felmutatni az életemben. Az egyik 11 hónapos volt, a másik másfél évig tartott. Ha elkezdek járni egy nővel, az első gondolatom mindig az hogy vajon eléri vagy meghaladja e kapcsolatunk ezt a hosszúságot. Hát eddig egy sem volt ami megközelítette volna bármelyiket is.

    Minden párkapcsolatom álom szerűen indul, jól alakul, aztán hirtelen elszaródik és mocskos módon véget ér. Ezek után persze összezuhanok, el vagyok keseredve. Ez vagy pár hónapig tart, vagy jó pár évig. A mostani még eltart szerintem pár évig. Mindig keresem a válaszokat a miértekre. Nagyon sokat szoktam agyalni a dolgokon, majd kiválasztom azt ami a számomra a legmegfelelőbb és azt nevezem meg az okként. Hogy ezért meg azért nem volt jó és amazért nem alakulhatott volna jól az egész.

    Talán épp ez miatt, talán már ideje volt, de az egyik legjobb(vagy annak vélt) barátomat is elvesztettem tavaly. Én azt mondanám alap járaton seggfej volt, sok szarságot elnéztem neki. Már egy ideje érett bennem a dolog, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot. Rengetegszer eltűrtem neki, olyan dolgokat amikért mások már rég beverték volna képét, vagy felnégyelték volna. Azt nem vetted észre, vagy nem jött át az írásokból, de én sokáig szoktam tűrni. Majd mikor már nem bírom tovább, atombomba módjára felrobbanok. És akkor mindennek vége. Vele is ez volt. Évekig tűrtem a szemétségeit, azt hogy átver, hülyének néz, agyagilag lehúz. Tavaly elegem lett belőle és lezártam a barátságunk cirka 16 év után.

    A dohányzásról. Ez az egyetlen amivel vitatkoznék. Nem fogok leszokni róla. Képtelen lennék rá. Majd ha ezer forint lesz egy doboz cigi ára akkor talán, de addig biztos nem. Ez az egy káros szenvedélyem van. Nem iszok kávét, nem drogozom, nem verem el a pénzt szerencse játékokra és csak ritkán iszok alkoholt. Ez az egy dolog had maradjon meg nekem, ha kérhetem. A tanácsod, hogy tűzzek ki magamnak célokat, tetszik. Sőt, el is kezdtem gondolkodni milyen célok lehetnének megfelelőek nekem. Még nem találtam meg, de keresem. Tudom változtatnom kell az életemen, a viselkedésemen, szinte mindenen. Ígérem megteszek minden tőlem telhetőt a siker érdekében. És ha el is bukok, legalább azt elmondhatom magamról hogy megpróbáltam.

    Köszönök mindent.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #430 üzenetére

    Sean Penn arca, ráhúzva Hajdú Péter buci nagy fejére :D :D :D .

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Új hozzászólás Aktív témák