Új hozzászólás Aktív témák

  • Csoffadalom

    tag

    válasz raziel01 #381 üzenetére

    Ja pénz nélkül nehéz, ez igaz De rengeteg csaj van aki csak a pénzre megy. Hidd el ha egy valag pénzem lenne nem azt irkálnám hogy vernek át a nők, hanem hogy épp milyet verek át én. Azt nem mondtam hogy az összes ilyen lenne, csak azt hogy sokan vannak. Kevés az olyan amelyiket nem érdekli a zseton.

    raziel01: Sajnos én nem így tettem. Ez van. Azóta felálltam, megráztam magam és szarok az ilyen nőkre. Ha összefutok egy ilyennel és hasonlóan viselkedik 1-2 alkalom után hanyagolom. Ha ezután sem változik akkor örökre hanyagolom.

    raziel01: Soha nem érdekelt a gyúrás. Nem nekem való. most 188/83 kiló vagyok és jól érzem magam a bőrömben. Bár nagy a belem, nem izgat örülök hogy visszahíztam.

    sutszi: Tudom és teljesen igazad van. Csak lassan megy. Kéne valami pozitív történés és akkor pillanatok alatt eltűnnének a negatív gondolatok. Addig meg sokat mondom magamnak hogy jobb lesz majd egyszer.

    Fooler89: Zargathatsz nyugodtan, a te véleményed is elolvasom mint bárki másét. Legfeljebb nem fogadom meg a tanácsod.

    BiP: Nem kell megunni a napi küzdelmet. Eleve arra mennek hogy minél pénzesebb faszit kifogjanak. A szerelem náluk ismeretlen fogalom. Csak a pénz pénz pénz számít neki. Meg az hogy azt amit nem ők kerestek meg hol verjék el, pontosan azért mert nem a saját pénzüket szórják el.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Új hozzászólás Aktív témák