Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Béééla #26 üzenetére

    Amint néztem a képeket mindenkit egyformán b*>&@gattak. Másrész ki dönti el, hogy mi a megfelelő!? Te?! Ha Te miért épp te? Mivan ha 10ből csak neked nem tetszik akkor is Te döntöd majd el? Gondolkodj egy picit ezen is.

    Izléstelen...: amint írtam, nézőpont kérdése (én neutrális igyekszem lenni a témában) de egy gyerekes hajhúzogatásra nem lefejezés a megfelelő válasz... ez még a sok hülye vallásban is benne van "Szemet, szemért!" Valahogy ez esetben nem igazán volt meg az egyensúly.... pedig semmi nem gátolja egyik muszlim elvtársat sem, hogy vicclapot indítson az ateistákról (vagy a többi vallásról).

    Ha már a Mórickát hoztad fel példának érdekes oda sem özönlött még be 1 papi inkvizíció sem géppuskákkal, de még csak lincselős hangulatú cigány csorda sem.... pedig a látásmódot szerint mind2nek joga lett volna.

    Szóval teljesen mellékes, hogy ízléses vagy ízléstelen, színvonalas, vagy szinten aluli.... csak ostoba rajzocskákról volt szó, nem a muszlimok népirtását engedélyező törvényről.

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák