Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Pug #145 üzenetére

    Annyira tudtam, hogy el fogod torzítani amit írtam. De ez teljesen szükségtelen és értelmetlen. Sőt, szándékosan kiforgatott és provokatív.

    "Igen, mindenkit tárgyalás nélkül le kell lőni, így van..."

    Egy büdös szóval sem írtam ilyet. Mégegyszer mondom, ne forgasd ki a szavaimat.
    Mindenki számára egyértelmű volt, hogy nem egyszerű bolti tolvajokat akarok lelövetni. :U

    Azt meg azért szerintem leszögezhetjük, hogy a rendőrök nem szoktak csakúgy taxiban ülő emberekre lövöldözni. Oké? Ha így lenne akkor nem sokan utaznának taxival. Egyébként taxival nem lehet menekülni, ugye? :D

    "Nehéz eldöntenem, hogy a halott emberke gyerekeit sajnáljam jobban vagy a tiéd......"

    Ezek szerint akkor igen elborult értékelési rendszered van. Ha nem tűnt volna fel, akkor az illető bűnöző volt. Én pedig nem. Ha neked ez nem elég különbség akkor tényleg gondok vannak.

    Fogd már fel, hogy aki megszegi a törvényt, annak felelnie kell annak következményeiért.
    A rendőrség dolga pedig, hogy elfogja az ilyeneket. És igen, azért van a rendőröknél fegyver, hogy adott esetben ha kell annak segítségével állítsa meg a bűnözőt.
    Úgyhogy itt max azon lehetne vitatkozni, hogy jogos volt-e a fegyverhasználat vagy sem!
    De mivel egyikőnk se volt ott, egyikőnknek sincs hitelt érdemlő információja a történtekről. Csak a sajtóból értesülünk azok meg már, mint korábban kiderült össze vissza írnak mindent.

    A lényeg, hogy rész azért ekkora a bűnözés itthon is és külföldön is, mert a többség megúszhatja. Érted? Vagy ha el is kapják pár év börtönnel megússza. Ez a legnagyobb probléma! Ezért inkább belevág egy bankrablásba, mert ha el is kapják max ül pár évet azt kész, de legalább megpróbálta. Drogot árul mert elsőre max felfüggesztettet, esetleg pár évet kapna érte, de bőven megszedi magát belőle ahhoz, hogy utána vígan éljen.
    Ez a probléma tudod? Amikor a betörőt aki az életedre tör a saját lakásodban leütöd még Te fogsz érte börtönbe kerülni!

    És igen, oké, hogy lelőtték. Miért? Mert bűnt követett el. Nem volt elmebeteg, tudta, hogy mit csinál. Tudta, hogy milyen következményei lesznek, akkor pedig az ilyen ember magára vessen! Ha a vasúti síneken sétálsz akkor benne van a pakliban, hogy elcsap a vonat!

    Komolyan mondom nem értem, hogy egy bűnözőt védenek itt az emberek. Röhej. De tudod mit ne legyen más, adjunk hurkapálcát a rendőrök kezébe. Attól majd biztos visszaszorul a bűnözés... Abszurd.

Új hozzászólás Aktív témák