Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csixy

    addikt

    válasz ates2 #14131 üzenetére

    Köszi . Tudom. dinamikus üzemmódban rá volt akasztva NATolós routerként egy másik routerre (fritzbox 7490) és közel volt hozzá fizikailag. Teljesen különálló alhálózattal. Ráadásul az asusra egy xiaomi mi r3g volt rálógatva megint csak natolva dinamikus üzemmódban egy harmadik különálló alhálózattal. A két másik router valamelyike beledudorászott valami rejtélyes módon az asus rtn18u gzenux 386.3 -s menüjébe és 5g-s menüpontok kerültek benne elő, és nem lehetett rajta állítani a vezérlő csatornát, mert ez a menüpont eltűnt belőle. ... Én ettől hülyét kaptam, hiszen az rtn18u-nak csak 2.4Ghz-s wifije van. ... miután kivettem a két másik router közül és LAN kábellel összakasztottam a laposommal és csináltam rajta még egy gyári visszaállítást (és én mégyegyszer feltöltöttem rá a gzenux 386.3-as fw-t megint csak követőleges NVRAM törléssel) meggyógyult a menüje.

    Ti értitek ezt? ... nem vagyok drogos!

    Az utolsó Shibby szimpla WAN-os tomatóval stabilabbnak ,sőt betonbiztosnak éreztem ezt a rutert anno. Lehet, hogy vissza térek ahhoz.

    [ Szerkesztve ]

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák