Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz cucka #18 üzenetére

    (Kivonat az eredeti hozzászólásomból.)

    "Amit én eddig csereprogramban megéltem náluk: 21.5" mid 2010 iMac-ben HDD csere 2013-ban, mert elpusztult (a csere HDD úgy néz ki, hogy idén (2020) adta fel a harcot); Apple Watch S0 akku csere 2 évesen (2017) mert felpuffadt, és ledobta magáról az előlapot; 2015 15" rMBP akku csere tavaly (2019), mert a gépnek olyan pocakja lett, hogy körbe lehetett pörgetni a laptopot az asztalon.

    Mind a három esetet orvosolták, de:
    - az iMac-nél nekem kellett hosszas telefonos értekezést folytatni valami higher level Apple arccal, és meggyőzni arról, hogy cseréljék már ki a HDD-t, amire amúgy volt csereprogram, csak érdekes módon az én gépem sorozatszáma nem volt jogosult a cserére (holott pontosan ugyanaz a hibás széria volt benne, amit a visszahívás érintett); nagy plusz, hogy ekkor egy füst alatt ingyen cserélték a poros kijelzőt is
    - a Watch-nál szintén csak azért cseréltek, mert nem hagytam magam lerázni; a magyar telefonos support rövid úton el akart hajtani (ilyen csereprogram amúgy a mai napig nincs az Apple magyar oldalán – mondjuk S0 soha nem volt kapható nálunk), szintén valami magasabb szintű külföldi pofa biztosított, hogy a neten talált infók helyesek, és tényleg van erre egy program
    - a 2015-ös rMBP-nél az akkut az AppleCare keretein belül cserélték, ugyanis hiába van rá csereprogram, érdekes módon az én gépem ismét nem lett volna rá jogosult

    Szóval hiába oldották meg mindegyik esetben a problémámat, egyszer sem ment flottul, emiatt nem őszinte a mosolyom."

    Ezzel együtt egyéb márkáknál ennél sokkal rosszabb tapasztalataim voltak, a negatív csúcs egy Sony Ericsson telefon szervizelése volt.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák