Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blanquci

    csendes tag

    válasz Gergő_ #192 üzenetére

    Jaj Gergokem!!!

    Ugy tunik, hogy te meg nem eltel at ilyen melyen egy negativ dolgot es nem tudod, hogy mennyire jo kibeszelni....raadasul ezek a hozzaszolasok eredetiek es oszintek. De ne agyj Isten, hogy par honap mulva a te sztoridat olvassuk es ragjuk at, mert ugye fordulhat a kocka... :)

    elég egyszer elkövetni egy hibát, mindenki azonnal kételkedni kezd benned, és elfelejti, hogy mi minden jót tettél.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Gergő_ #192 üzenetére

    Sok sok emberrel meg beszéltem ezt a sztorit de pszihómókushoz nem kellett elmennem. Több közeli és nagyon jó barátom tanácsára írtam le a történetet, terápiás célzattal. Hidd el jobban éreztem magam miután megjelent és jöttek a hozzászólások. Ahogy a többit, ezt is túl fogom élni mindenféle egyéb baj nélkül. Nekem így szokott menni a gyógyulás, azaz kibeszélem magamból az érzéseim és gondolataim. Írásos formában ez volt az első. Ahogy a sztoriban is írtam, maga a főhősnő mondta hogy én vonzom a hülye picsákat, főleg az olyanokat mint Ő. Ez sajnos így igaz. Végig gondoltam a dolgot és rá kellett jönnöm hogy 1-2 kivétellel valamennyi volt barátnőm Hp volt. Mindegyikük menekült valami elől és mind bosszút akart állni a vélt vagy valós sérelmeiért. Én úgy tűnik a céljaikra tökéletesen megfeleltem, hiszen mindig én jártam rosszul. Ezt a mai napig nem értem miért van így. Mivel úgy gondolom nincs felette hatalmam, tenni sem tudok ellene. Ez a sorsom valószínűleg. Az hogy hónapokig megy a dráma vagy az ön sajnálat ne zavarjon. Én már csak ilyen vagyok, egy lelkizős balfék. Tanultam mindegyik esetből, sosem követtem el kétszer ugyan azt a hibát. Mégsem vittem sokra mert mindegyikük más és más volt. És hidd el nekem, mindennél lehet sokkal sokkal rosszabb. Nem kívánom neked hogy valaha is átélj ekkora csalódást. Ne is akard tudni mekkora fájdalom az ha őszintén kitárod a szíved, elmondod a legféltettebb titkod, teljesíted a szeretett nő legnagyobb vágyát és az a hála mindezért hogy semmibe veszi az érzéseid és a porig aláz. Soha ne tudd meg ez mekkora fájdalommal jár.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Gergő_ #192 üzenetére

    Most nem értek veled egyet, bár tisztelem a véleményed.
    Az igaz, hogy virtuális térben konganak a szavak, ám a reakciók valós emberektől származnak.
    Sokat segíthet "Julcsika" is, ahogy "Béla bácsi" is véleményével, holott korántsem azonos korosztály.
    Ha Csoffadalom barátunk képes tiszta szívvel, lélekkel befogadni a véleményeket, és kellőképp szelektál közöttük, akár be is gyógyulhatnak lelki sebei.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák