Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz bteebi #28 üzenetére

    Ránéztem az árakra. Tényleg már kezd hasonló ára lenni az m.2 ssd-knek, mint az mSata-s társaiknak.
    És! Van már azért választék is... Egy - két hónapja még nem így volt (pl asus maximus impact VI-os laphoz kerestem m.2 ssd-t, ami vagy nagyon horror áron volt, vagy gyengébb volt sebesség terén, mint pl. egy mSATA-s)
    Így más megvilágításba kerül a dolog!

    A gyártók meg nyilván nem fognak rögtön a csúcs termékekkel elő rukkolni... (Sajnos ;] )

    (#26) Reggie0

    Kicsit utána néztem, mert nem tudtam mit jelent a B, meg M key. Az az ssd csatolója, és tulajdonképpen, akkor a két "bevágásos" m.2 SSD az a B/M variációja?
    Erre gondoltál:

    A SATA csatolós SSD-t akkor megkülönböztethetik a B/M megoldással, nem? (nem tudom)
    Csak mind a két foglalat tudja SATA interfészt használni. Fizikailag meg: mindenki mindennel variálható... :DD
    Tehát m.2-be mehet B/M, B, M csatolós SSD. és m.2 ultrába is szintén. Gondolom a lábkiosztások ennek megfelelően vannak kialakítva, hogy mindegyik variáció kompatibilis legyen....

    Javítsatok ki, ha nagy baromságot silabizáltam ki, mert engem is érdekel! :R

    [ Szerkesztve ]

    Bogyóka

Új hozzászólás Aktív témák