Aktív témák

  • vicces

    addikt

    HI all!


    mivel befejeztem a sulit, csak most döbbentem rá, hogy mekkora problémával állok szemben:

    eddig, ha szerettem volna csinálni egy elektronik.kapcsolást, akkor megterveztem a nyákot, nyégzethálos papirra vetettem, és mentem fúrni...

    igen ám, de a sulimba!! raszter fúróval, ahol csak a furatok közti rasztereket kellett számolni.
    mivel már kb 1 éve nem járok oda, sajna nem jutok hozzá raszterfúróhoz, és a kézi furkálás pl. egy IC-nek elég necces.

    a suliba /iso9002/, kártyás beléptetőt vezettek be, bejutni lehetetlen, mert nem nagy ismerősöm a portás néni, meg hogy nézne ki ha beállitanék a műhelybe, hogy szeretném ezt a nyákot kifurni.

    most ahol dolgozok , szintén nincs ilyen alkalmatosság, pedig az egyik mindenes műszerész is egy akármilyen, de raszterfúró után sopánkodik, sokszor.

    /különben el se hinnétek, hogy egy cégnek az ilyen eszközök milyen drágák is tudnak lenni.., de szó szerint!!!!/


    szoval a benti emberrel beszélgettem a témáról, és azt mondta, hogy a legolcsobb asztalka, ami tudja a rajta levő nyákot akár raszterenként/:)/ ,mozgatni,


    1000 euro!!
    és ekkor a furo, még mindig a hagyományos ''fel - le'' mozgos./nem tudom mi a tipus neve/
    szoval, ha tud valaki valamilyen alternativát az ne kiméljen!!!

    kösz!

    :)

Aktív témák