Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #10691584 #7016 üzenetére

    Van, egy kisfiam 1év 6 hónapos. Azért vettem vissza a kockaságból (elméletileg). :) Mikor megtudtuk, hogy babánk lesz, rögtön abbahagytam egy elég hosszú WoW "karriert". Aztán pár hét (hónap?, akkoriban gyorsan telt az idő :D) után "csak kéne valamit nyomni" alapon elkezdtem Dota2-vel játszani. Borzasztóan rákockultam, állítom, hogy a legjobb csapat alapú competitive játék ami létezik (ezt mondjuk a QL topikba leírni... ;] ). De ott egy-egy meccs min. 30perc, és lehet egy óránál több is. Azt nem lehet kivitelezni egy pár hónapos baba mellett.
    És így jött a Quake, de mivel én nem tudok, csak úgy "játszogatni" cél nélkül. Erre is sok időt kellene fordítanom. Itt tartunk most :)

    És mind ezek előtt és a WoW mellett elég komolyan cs-ztem. Azt 2000-től tavalyig.

    De ha mindent le akarnék írni, nagyon hosszú lenne és unalmas. Szinte mindent kipróbáltam ami competitive.

    Sry ez így rendesen kimeríti az offtopik fogalmát :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák