Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz kokler #14610 üzenetére

    "Wifin kapcsolódsz" Soha. "lehet nem az admin, hanem az automatizmust biztosító bot" Az admin volt, egy román bunkó. Még a ban message végére is aláírt, hogy ő volt meg még annyi is kifért, hogy "idiot". "mert nem teljesíted az alap feltételeket" Nem voltak "alap feltételek". Egy kotikus FFA szerver volt 24 playerrel. "Javaslom olvass utána hogyan kellene beállítani" 27 év múltán fejből tudom a beállításokat, parancsokat. "3-5 régebbi stream megtekintése mit is kellene csinálni és utána csatlakozni..." Komplett "mappám" van youtubeon nagyjából 200 tutoriallal és pro meccsel, csak a legjobbakból válogatva. Ezeket végigpörgettem, míg érdeket az egész sok évvel ezelőtt óta. Botok ellen meg csak ha CPMA. Ott intelligensebbre vannak hangolva. "Feltéve, hogy a rossz tapasztalatod után még mindig érdekel" Őszintén szólva nem. 2 perc alatt megunom, annyira csak noobokat látok. Kb. tier1 bot szinten, a jobbak tier2, plusz 2-3 közepes, akik a noobokra lesből vadásznak.

    Findzs "CA -t de mindig találok olyan szervert ahol vannak fent és a pingem is 40-50 körül mozog" Én csak FFA. Ha volna duel még, akkor talán azt, de ahhoz mindigis béna voltam. Gondoltam rá egyébként, mivel EUba költözött Rapha és újra dueleket nyom periodikusan. Clawz is visszatért, de mindig álnéven nyomja. Egyik sem az én szintem, vagyis inkább én nem vagyok azon a szinten, akkor sem, ha be lennének rúgva gyomorrontással és gém közbeni vödörbe hányással, miközben vallatják őket elektrosokkal. Bár akkor talán kijöhetnénk 24:1 végeredményre, amiből én lennék 1. A CA pedig nem quake. Csapatjátékra pedig eleve alkalmatlan voltam, vagyok genetikailag. Néhányszor megpróbáltam, mikor erőltették, hívtak, de nem volt jó tapasztalat, végig untam és alig vártam, hogy valamilyen ürüggyel otthagyjam. Ugyanez a freezetag.

    Számomra úgy tűnik valamiért, hogy az értékelhető quakesek többsége lepattant. A jobbak közül ismerek olyat, aki inkább twitchen mixelget rave meg technokat, illetve airsoftozik gyakorlópályán a haverokkal. Vagy 5 éve be se lépett a quake"live"ba. Előtte minden nap órák hosszat. Akik mostanra hátramaradtak ott anyázzák, fikázzák egymást szünet nélkül konkrétan. Senki nem szól rájuk, az admin rájuk se hederít, ha viszont épp olyanja van és látja magyar vagy, vagy orosz, úgy banol ki a picsába, mintha ott se lettél volna. A szerverek meg hihetetlen mértékben warpolnak, amikor épp nem lagolnak. Az meg teljesen átlagos, hogy ezeken a túlterhelt vps "szervereken" akció közben megfagysz, mozogni sem tudsz és szétlőnek mint a szart. Egyébként az összes szerveren mindig ugyanaz az 50 ember van. Mármint az összesen együttvéve csúcsidőszakban. Ha adrenalint és kihívást akarok inkább megyek usa szeróra. Az igaz hogy lagol mint a... de még mindig jobb a hitreg, mint az eu szervereken (ugyanez igaz az oroszra, de annak is ugyanaz a tulaja aki a chicagonak) Ezeknél a szervereknél legalább egyből észreveszed, hogy épp játszhatóak, vagy esélytelen , mert konstans connect interrupt van. Kb. ennyi

    [ Szerkesztve ]

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák