Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz ncc1701 #12968 üzenetére

    A tört winekre is felmászik ősz óta. A loader csak annyit csinál, hogy elhiteti az OS-el, hogy egy mennyiségi OEM licencelt laptopon fut. Szerintem te inkább arról beszélsz, hogy letiltottad a frissítéseket. Vagy a fene se tudja kibogozni ebből:

    "Amúgy enyém gépre tuti nem akar települni, lévén loaderes verzió. :Đ"

    "Egy srác neten megnézte, h mit csinál a win10, vmi napi 8-9000 alkalommal küld vagy 120 ip címre adatot a gép használatról"

    Nem tudom ez jelent e valamit, de win10 óta megnőttek az "aktív kapcsolataim" (sajnos nem pink pussy összefüggésekkel..) Itthon vagyok, 1 gép van bekapcsolva, wifi disznóbód levédve, butafon is lemerült, nem fut semmi a csupasz steam kliensen meg a chrome 3 fülén kívül, osztá ezvan itten:

    (#12967) Sotho: Kb. kéthetente/havonta kitalálnak "valami újat", főleg hogy elvileg feladták a mobilos win10-et, de a lé meg kell és a propaganda/marketingrizsa, hogy "a windows10 már ennyi és ennyi gépen fut, rekordokat döntöget" megstb. Hát így nem nehéz. Win7-re váltottam win10-ről, aztán belehackeltem a biosba egy win7 OEM licencet, hogy "maajd valamikor" feltelepítem a win10-et rá és így örök a licenc, míg az alaplap marad (mert a win10 azzal kezdi település után hogy felrángatja az irháját valami MS szerverre és ott beregisztrálja a win7/8/8.1-ről win10-re "frissített" gépeket OEM licencel meg valami "hardverazonosítót" generál a fizikai hardver alapján; na ennyit arról, hogy "örök". Sima OEM win10-ed lesz DVD-s "szabad felhasználású" win7/8 után, vagyis mikor cserélsz valami alapvető elemet a gépben, ugyanúgy veheted meg a "záruházbúl")

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák