Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Synthwave #10583 üzenetére

    Éppenséggel van min gúnyolódni és teljesen jogosan. Egyébként meg szokás szerint csűröd-csavarod a mondókádat és hazudsz mint a vízfolyás, igazolod a hülyeségeidet szépen becsomagolva. Abban igazad van, hogy az enyém egyértelműbb, és még ha "bicskanyitogató" is. Pl. jössz azzal, hogy így, meg úgy lecsítereztelek, leírom a választ nem épp röviden és asszem eléggé egyértelműen, hogy istentelen régen max. Válaszod: volt ilyen. A többi része meg arról szól, hogy álájtatossággal megfordítod a képletet a 99.3%-oddal, mintha bármikor is állítottam volna hasonlót, vagy úgy tettem volna. Szánalmas próbálkozás. Azt végképp nem értem miért nekem kellett volna elintéznem a te név váltogatásaidat, amikor a rendszer épp az ellen van így konstruálva, hogy ne legyenek fantomnickek, egyértelműen beazonosítható lehessen épp ki kivel játszik. Erre te épp azt hiányolod, hogy ezek a surmók ménem csinálták meg inkább olyanra, ahol te akár menet közben váltogathatnál (amit épphogy nem tennél szerintem, de nyilván fel sem dobtad volna a témát így, ebben a formában, ha lenne fikarcnyi esély az ellenőrzésére) Pontleszarom hány fantom nickel nyomod és mikkel indoklod a használatukat, de akkor ne gyere azzal, hogy "engem is csítereztél már le" valahanyadik nickeden, vagy legalább ne állítsd be úgy, mintha rendszeres heppem lenne. Név szerint emlékszem kiket csítereztem le és egyik sem mai, nem is tegnapi, vagy azelőtti történet. Amikre te hivatkozol előszeretettel, évekkel ezelőtt történtek és ezt nem is tagadom. De kavarsz mint a rosseb és ez undorító. A másik, az utánfutós történet.. Előszöris én 1DB "felnőtt emberről" beszéltem, nem többről és lefosom az ESR-t meg az IRC-et, mivel kb. még regelve sem vagyok nem beszélhetek arról, ami arrafelé zajlik. Ez így logikus nem? Persze hozhatod példának, de kit érdekel? Én arra a seggnyalásra reflektáltam, ami itt megy, ha csak elböfögöd magad és lehet, hogy te szívesen sütkérezel ebben egy szó nélkül "tűrve" de normális embert ez a szint már idegesítene szerintem én pedig egyenesen szólnék, hogy jóvan elég már aranyom, nyugi van vagy valami. Már bocs, de ezért kellene "kudarcot" megélnem :F Hát te hülye vagy BZMG. Gondolkodj már ember. Mégis milyen okom lenne kudarcként megélni olyasvalamit, amit eleve megvetek és kifordul a belem a virtuális lógónyelvű seggnyalástól, amitől pedig mégjobban, ha valaki az ilyesmit szó nélkül tűri? Én elismerem, ha valaki jobb, vagy több nálam baszki. QL-en még azoknak is gratulálok (egyetlenként) akiket amúgy utálok, mert beképzelt bunkók, ha azt látom, hogy iszonyatjó frageket lőttek.. A nézeteltéréseink ellenére téged is elismertelek ugyanitt szavakkal és azzal is, hogy komplett hétvégéket basztam el csak azért, hogy valahol meg legyenek örökítve a jóféle meccseid, amikre jogosan büszke lehetsz. Ha ennyiből nem látod, hogy qrrvára nem féltékenységről, vagy dedós dühöngésről van szó, akkor sajnálom. Igazából az sem zavarna, ha csinálja, csak legalább nem ilyen rendszerességgel tenné és nem ennyire elfogultan, hogy ha csak pislantasz röpül rá, mint gyöngytyúk a takonyra, ha viszont más megszólal, vagy hozzád szól, egyből ügyvédúr lesz és óv, mint szent fiát, megjegyzéseket tesz, beugat. eléggé khm.. "éles" az ív ahhoz, hogy ne legyen szembetűnő (és gyomorforgató) Ha ezt, hogy szóváteszem, a saját "személyes kudarcaim" miatti rinyálás mementójaként fogod fel, akkor nagy, nagy gratula, de tényleg.. Én a játékélményért játszom, te a pontokért. Amikor mindennap beírta, hogy ennyit, meg ennyit emelkedett, vagy épp csökkent az ELO-ja, számtalanszor leírtam, hogy szarja le máár, mert g**ciunalmas. Nem tudom mennyire emlékszel a régebbi játékainkból, de gondolom az feltűnt, hogy én qrvára nem a pontokra, meg a fragekre megyek, van hogy a quados előtt leteszem a fegyvert és gauntlettel nyírom ki, ha pedig noobszerveren kötök ki véletlen, régebben MG-vel, loadout óta gauntlettel riogatom őket max. Te fejbelövöd, mint a szart, nem kérdés, nem is baj, de énrám mondani ezek után azt, hogy azért rinyálok, mert nem tetszik, hogy mások győznek (jelen esetben te) és kudarcnak élem meg.. nem. Inkább arról van szó, hogy nem tetszik a rendszer és az sem, hogyha egy bunkó tahó módon válaszol ok nélkül, amit én nem tűrök szó nélkül, jön a kiskutyája és burkoltan lebuziz. Példának okádék. Csak ismételni tudom: Próbáld felfogni. Bár az eddigi tapasztalataim azt sugallják, hogy erre igenigen csekély az esély (0,7%-nál mindenesetre kevesebb) Nem egy malomban őrlünk/nem egy fából faragtak mondhatni.

Új hozzászólás Aktív témák