Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz he7edik. #9891 üzenetére

    Egyrészt, neked nem vagyok "Öreg", tudtommal nem tereltünk együtt nyájat, úgyhogy a személyeskedésből meg az arcodból kéretik visszavenni.

    Másrészt magasról lesz*rom, hogy mennyi a külföldi nagyker ára, nekem már személyesen is kínáltak múlt héten 576 kbyte-ból megvett full extrás (nem hulladék kék tokos fénymásolt borítós szart) példányt 8 eFt-ért tegnap, ha neked még nem szólt senki, az a Te bajod. Kipörgette a srác, multizni nem szokott, adja tovább, veszi a következőt. Ettől függetlenül én képzeld mertem neki nemet mondani, mert egyrészt fontosabb dolgokra kell most a pénz, másrészt meg mert rövid időn belül olcsóbban is lesz.

    "Egyébként is az Unchartedes comment kb. annyit jelent hogy az
    évtized játéka ezért minden PS3 tulajnak meg kellene vennie megjelenéskor."

    Ezt most ugye nem gondolod komolyan? Ez kb. olyan kijelentés, hogy a következő mérkőzést, ahol játszik a magyar fociválogatott mindenkinek meg kell nézni. Ja, hogy valaki esetleg nem szereti a focit és nem nézi meg. Akkor mi van? Akkor az már nem is magyar ember? Mi van, ha valaki nem szereti a TPS-t? Akkor is vegye meg? Szánalom. A bizonyítványt meg lehet utólag magyarázni, csak nincs értelme.

    "De azt tényleg nem értem hogy aki sajnál évente 2 max 3 (10 pontos) játékot premierkor megvenni az miért nem vesz inkább ikszbokszot és warezolja le a játékokat, gondolom neki ez a boldogság nem a játékélmény."

    Talán azért nem érted, mert - ahogy föntebb is megvitattuk Phoneix fórumtárssal - értékrend is van a világon. Lehet, hogy nekem fontosabb pl. egy márkás zakót vegyek a munkám miatt, vagy hogy meglepjem valamivel a páromat, minthogy elsők közt játszhassak egy játékkal és verhessem rá a nyálam egy fórumtopicban és elküldjek mindenkit melegebb éghajlatra, akinek nincs meg és van olyan hülye hogy később olcsóbban veszi meg.

    8-9 hónap múlva ez a játék már platinum lesz és 6 eFt-ért újonnan fogják hozzádvágni még a MM-ban is.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák