Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Gebriel #9300 üzenetére

    Ugyanazt tudom mondani neked is, mint DM-Fan PH!órumtársnak is: már a t*k*m tele van azzal, hogy azt kell magyarázni mi és miért nem jobb, nem olcsóbb, stb. Ez se nem vigasz, se nem befolyásoló tényező egy esetleges PS3 game vásárlásakor kifizetendő összeg miatt.
    Én mondjuk még egyetlen egy - nem akciós, azaz - teljes árú PS3 játékot sem vettem üzletben, és ha az árak nem csökkennek, nem is fogok. Mondhat bárki bármit, nekem nem mind1, hogy ugyanazt az új, fóliás játékot 7-10k között veszem meg bárhonnan (internetes rendelés, magánszemély, stb.) vagy a helyi üzletben 14-16k-ért. De a pofátlan áraknak itt még nincs vége! MM-ban Killzone 2 19.990 HUF, DS3 21.990 HUF volt, de lehet még mindig annyi. :Y Szinte hihetetlen számomra, hogy egyet is eladnak. Az üzleteknek, üzletvezetőknek nem tűnik ez fel, és nem csodálkoznak rá miért ne fogy több? Vagy a magyar kereskedők nem olvasnak fórumokat, ahol leírják, hogy sokszor (postaköltséggel együtt) az itthoni ár feléért (vagy alig többért) ér el hozzánk ugyanaz a külföldről rendelt játék?
    Szóval warezzel vagy anélkül, de szerintem indokolatlanul magas a PS3 gamek ára itthon. Aztán ennek okát lehetne megint tovább magyarázni, de minek? A lényeg a lényeg. :(((

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák