Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz RobRoy33317 #77964 üzenetére

    hulyen fog hangzani,de keresd meg a gyari kabelt vagy valami jobb minosegut es azzal probald.
    sok esetben az a bibi

    Sony® & PlayStation®

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz RobRoy33317 #77964 üzenetére

    "Sziasztok! Valószínűleg tönkrement az akku mindkét kontrollerben, töltés után is csak villog az összes LED, majd elalszik. Sebaj, rendeltem 2db utángyártottat, kicseréltem, de a jelenség ugyanaz. Sőt, akár PC-ről, akár a konzolról töltöm, pár percig jelzi a töltést, majd a folyamatos villogás megszűnik (mintha feltöltött volna). Bekapcsolni azonban nem tudom őket, bekapcsolásra ugyanaz a hibajelenség, pár másodpercig villognak a LED-ek, majd kialszanak. Lehet, hogy nem használható utángyártott akkuval a kontroller?"

    Megerősíteném az előttem szólót.

    Ha a kontroller bekapcsolás után néhányat villog, és lakapcsol, akkor nincs párosítva a jelenlegi PS3-maddal.

    A párosítást lehetőleg a gyári töltőkábellel, ha ez nincs meg, akkor egy olyan minőségi USB kábelre lesz szükség, amiben mind a kettő érpár be van kötve.
    (mind a 4 szál vezeték)

    A párosítás triviális, de azért leírom.

    -Csatlakoztasd a konzolodhoz a joystic-od a gyári,
    vagy a "minőségi" usb kábeleddel.
    -Kapcsold be a PS3-mad.
    -Nyomd meg a kontrolleren a bekapcsoló gombot.

    Ilyenkor néhány villanás után négy ledből egynek kell folyamatosan világítania, vagy villog ha tölti a kontrollert.
    Megtörtént a párosítás.

    Amíg a töltés tart, addig egy led (a négyből villog), ha befejezte a töltést, folyamatosan világít.

    Ilyenkor ha lehúzod a "párosító" kábelt a PS3-ról, működnie kellene vezeték nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák