Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Gebriel #7360 üzenetére

    Én is erre próbáltam utalni, hogy szerintem itt a vevő felelőssége körül kéne kicsit szaglászni. Ki tudja hogy szállította, ki tudja mit hogyan kötött rá, ki tudja mit csinált rajta (pl. nyomott egy stress-test-et, mert azt hitte portalanító üzemmód ugye).

    Arra meg, hogy SONY annyit tudok mondani, hogy volt már olyan fülesem a cégtől, ami 13 eFt-ba került, minőségi, zárt rendszerű fülbedugós volt, nagyon jól szólt, igen ám, csak 3 hónap után szétmállott a nyak mögötti vezetékrész. Fórumokon konzultálva több tulajjal kiderült, hogy nem egyedi a problémám és érdekes mód majd' mindenkinek ennyi idő után szarrá ment, pedig kíméltük. Szóval az, hogy valami nem olcsó és nagy név még nem garancia semmire. Szerintem nem keveset ment a géped, én örülnék, ha ennyit kibírna, bár én tized ennyit sem használom és már nekem is lassan egy éves lesz.

    A "leharcolt" szót úgy általánosságban használtam. Én is nagyon vigyázok a cuccaimra, a több éves telefonomon sincs egy karc se mai napig, de ettől még leharcolt, mert ment 3 évet. Az elektronika nem attól leharcolt, hogy összekarcoltad, hanem attól, hogy sokat ment, a kondik kiszáradnak, az IC-k megsülnek.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Gebriel #7360 üzenetére

    "Garanciát meg vállaltam rá, pont azért mert tudtam, semmi baja sincs..másrészt ez egy TERMÉSZETES DOLOG HA TISZTA LELKIISMERETTEL árulsz valamit."

    Ezt meg fölösleges úgy hangsúlyoznod, mintha arra buzdítottam volna bárkit is, hogy ne így cselekedjen, vagy mintha én nem adtam volna neked/bárkinek ilyen garanciát valaha is. Természetesen én is szavatolnám a portékám megbízhatóságát racionális időn belül, de egy PS3-ért semmilyen körülmények között nem vállalnék felelősséget, épp ezért mondtam, hogy nem is adnám el senkinek ilyen feltételekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • don_peter

    senior tag

    válasz Gebriel #7360 üzenetére

    Nem akarok nagyon beleszolni mert a ti dolgotok de nagyon helyeslem és egyet értek veled.
    Viszont a garancia nem aról szól hogy te egy müködő képes gépet eladsz és megdölik akkor a teljes vétel árat visszafizesd.
    Megegyezés kérdése vagy javítási kölcség fele, mivel most ha visszaveszed akkor az egyetlen károsult az te leszel ebben az üzletben.
    Meg kel egyezni vele hogy te se bukj nagyot és ő is érezze nem volt áttbaszva.

    ----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

Új hozzászólás Aktív témák