Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SenorDave

    tag

    válasz A`rpi #70481 üzenetére

    Így igaz Uram ,az volt egy szép menet ....Mondjuk én akkor megfogadtam ,hogy soha semmit nem fogok venni magyar storban. Azért leírok egy szösszenetet a többieknek is :DD

    Nagy részt online vásárlok legfőképp az akciók miatt gondoltam megveszem a hardline-t is ezért a lemezt beváltottam egy feltöltő kártyára sikeresen fiókhoz adva , bankkártya is (mert új fiók) 10gbp levonva ,játék a kosárban vásárlás sikertelen . 3 Napot próbálkoztam semmi változás ,mellesleg ooldalukon is láttam ,hogy többen ugyan erre panaszkodnak így telefon jött a válasz várjak próbáljam újra vagy vegyek feltöltő kártyát. Válaszoltam én is már vártam mellesleg már csak pár nap van az akcióból feltöltő kártya is 2 hét mire lejön pestről a helyi 576 ba . No irjak panaszlevelet továbbitják és 2-3 héten belül válaszolnak mert elvileg jónak kellene lennie. Semmi kedvem nem volt várakozni ,szerencsére az angoo felületen találtam egy chat service opciót . Be is lépett egy férfi neki is kezdtem kis mondandómnak viszont a rendszer irta ,hogy xy időm van mert autómatikusan kiléptet eleven telól pötyögtem ( most is ) más részről nem anyanyelvem az angol így tömören Nem jó a magyar storem , azonnali válasz nem ide tartozom pá ,kilépett .2x előre megírtam kis regenyem Tudatában vagyok hogy se nem kanadai se nem amerikai az accom de a magyar store ide küldött meglepetésemre egy natyon segítőkész hölgyhöz volt szerencsém aki mindent megpróbált csak sajnos
    közölte magyar acchoz nincs jogosúltsága mellesleg nem érti ,hogy a magyar szervizesek miért küldtek ide.

    Ismét felhivtam a magyar szervizt bemutatkozás itt már kértem a hölgyet ,hogy ő is mutatkozzon be és remélem rögzitve van a beszélgetés . Elmondtam neki hogy kezdem unni hogy hülyének(mellesleg beszéltem az angol szervízzel) néznek és ismétlem és nagy hebegés után beközli nekem igen tudják hogy 2 hete sz@r a kártyás opció , na itt maradék türelmemmel utoljára megkérdeztem és ezt miért nem lehetett eddig említeni és miért a hülye feltöltő kártyát kelett tukmálni? Ezután szolidan ki is nyomtam a telefont.
    Garanciális szervizüket lesem írom mert elkopik a telefon :C

    (Elnézést a helyesírásért de, ilyen mennyiségnél néha a t9 is agyhalált kap )

    [ Szerkesztve ]

    -PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

Új hozzászólás Aktív témák